2733
2739
عنوان

فردا مهمون دارم و استرس همیشگیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 66 پست
اخه خیلی رودربایستی دارم مدتهاست نیومدن

آها منم مث تو ام مهمون میاد دسترسی میشم

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
۲ تا از دوستامن فقط!

همونام😉

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
به سالاد ماکارونی سیب زمینی تخم مرغ نمیزنند

سالاد ماکارونی ساده در سرآشپز پاپیون

https://sarashpazpapion.com/recipe/jufffevrbl3meo9joaj3lkntc16718b9

مواد لازم برای۴ نفر

ماکارونی (فرم دار)   ۱ لیوان

سیب زمینی   ۲ عدد

تخم مرغ   ۳ عدد

خیارشور   ۶ عدد

هویج   ۳ عدد

نخود فرنگی   ۱ لیوان

شوید (خشک)   ۱ قاشق چای خوری

ژامبون   ۳۰۰ گرم

سس مایونز    به مقدار لازم

آبلیمو    به مقدار لازم

نمک و فلفل    به مقدار لازم

کره    به مقدار لازم

طرز تهیه

۱- ابتدا سیب زمینی ها را پوست كنده و به شكل مربعی درشت خرد كنید و بعد با مقداری كره،نمك و آب بپزید طوری كه خیلی له نشوند ولی آب ظرف كاملا به خورد آنها برود.

۲- هویج را پوست كنده و نگینی ریز خرد كنید و با مقداری آب و شكر بپزید به طوری كه مثل سیب زمینی پخته شود.نخودفرنگی را هم با مقداری آب و نمك و كره بپزید.تخم مرغ ها را نیز آبپز كرده و سفیده آنها را نگینی خرد كنید.

۳- ماكارونی را با مقداری آب و نمك به مرحله آبكشی برسانید اما اجازه دهید از حد معمول كمی نرم تر شوند و بعد آنها را آبكشی كرده و با آب سرد بشویید.

۴- ژامبون و خیارشور را به صورت نگینی خرد كنید.ظرفی مناسب انتخاب كرده و داخل آن مقداری سس مایونز و آبلیمو ونمك و فلفل بریزید و با هم مخلوط كنید

۵- سیب زمینی،نخودفرنگی،ژامبون،هویج،سفیده تخم مرغ و خیارشور را داخل ظرف ریخته و با سس مخلوط كنید.حال ماكارونی را به مواد افزوده و دورانی هم بزنید تا مواد له نشوند.در انتها زرده تخم مرغ را روی سالاد رنده زده و نمك و فلفل آن را اندازه كنید.

سایر نکات

در صورت تمایل مقداری مرغ پخته و ریش شده هم به مواد اضافه كنید

سالاد را حداقل یك ساعت داخل یخچال قرار دهید تا سرد شود

میتوانید از سایر مواد دلخواه همچون قارچ یا فلفل دلمه ای سرخ شده هم داخل سالاد استفاده كنید.

منبع :‌سرآشپز پاپیون

وبسایت :‌ 

https://sarashpazpapion.com

2706