2726
عنوان

فردا مهمون دارم و استرس همیشگیم..

875 بازدید | 66 پست

چند مدل غذا و دسر و سالاد درست کردم..

بعد ناچارا دسر ها و سالادامو الان دارم درست میکنم چون فردا وقت ندارم بنظرتون سالاد ماکارانیو الان درست کنم سلفون بکشه خراب میشه تا فردا؟؟؟

ک ر و ن ا

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706