2737
2739
عنوان

فردا مهمون دارم و استرس همیشگیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز لطفا حتما رعایت کنین قبل از اومدن داخل خونه الکل به دستاشون بزنین ازشون بخواین لباسای ب ...

عزیزدلم ممنون❤

اونا خودشونم خیلی مراعات میکنن فقط واقعا درک نمیکنم ک دلیل این اومدن یهوییشون با این حساسیتهاشونو..

من ک خودم ماسک میزنم..ازوناهم حتما همینو میخوام..

نه نمیتونستم قبول نکنم اول در زد باز نکردم .بعد زنگ زد و صدای دخترمو شنید مجبور شدم باز کنم درو .بعد ...

درست میگین اما خوب وقتی رعایت نمیکنن 

باید یکی بهشون تلنگرو بزنه حتی شده با یک  نه و نگرفتن اش

اما خوب من در موقعیت شما نیستم ک بخوام قضاوت کنم  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2728
استارتر ببخشید بحث بی ربط به تاپیک کردم♥ شما هم فردا روبوسی نکنید نزدیک هم نشینید ان شاالله که اتفا ...

ممنون گلم❤

مشکلی نیس..کلا تاپیک رفت سمت کرونا منم جواب سوالمو پیدا نکردم!

عزیزدلم ممنون❤ اونا خودشونم خیلی مراعات میکنن فقط واقعا درک نمیکنم ک دلیل این اومدن یهوییشون با این ...

سالم باشین ان شالله  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!