2737
2739
عنوان

چرا فکر میکنم تا آخر عمرم تنها میمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 128 پست
دنیا که به آخر نرسیده تا یک سنی هرچی دیر تر ازدواج کنی فقط تجربه به دست میاری وبهتر میتونی همسرتو به ...

به این جنبه هم نگاه کن وقتی من تو اوج جونیم الان کسی عاشقم نشده بعد ۱۰ سال دیگه که پیرتر و فرسوده تر از الانم دیده میشم من خودم میدونم چون زیبا نیستم 😔

اتفاقا این زنداداشم خیلی حس برتری داره به من😂😂ولی من در خودم چیزایی میبینم که اون نمیتونه داشته با ...

هوووم میدونی یبار با عموم رفتیم دنبالش مثل چی نشست جلوی ماشین ی تعارفم نزد خب منکه نمیرفتم بشینم جلو ولی ی تعارف حقم بود دیگه انقد کم اوردم میخواستم بزنم زیر گریه عمومم فهمید کارش چ بد بوده 

نشستم عقب تا اخر مسیر از تنهایی دق کردم

این روزا هم تا با مامانم بحثی میکنیم میگه کی بری از دستت راحت شم😭😭😭یا اصلا بقیه فامیلا بدون شوهر اصلا عزتی سر آدم نمیذارن مخصوصا بابام میدونم ازدواج کنم رفتارش خیلی باهام بهتر میشه آدم تر حسابم میکنه خب آدم دلش میشکنه 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شا الله که امسال عروس بشی سال دیگه مامان

مرسی عزیزم ولی با وجود این شرایط میدونم نمیشه تا وسواس و اضطرابه دور نشه همین چند تا خواستگاریم که دارم مامانم نمیگذاره بیاد

با اینکه شغلم و تحصیلاتم خوبه خانواده امم خوب و شناخته شدن 

بازم خواستگار بدرد بخوری ندارم

2728
به این جنبه هم نگاه کن وقتی من تو اوج جونیم الان کسی عاشقم نشده بعد ۱۰ سال دیگه که پیرتر و فرسوده تر ...

منم گفتم عزیزم تا یک سنی مشکلی نداره که آدم مجرد بمونه شماهنوز جا داری انقدر نا امید نباش انشالله به زودی ازدواج کنی 😙

به این جنبه هم نگاه کن وقتی من تو اوج جونیم الان کسی عاشقم نشده بعد ۱۰ سال دیگه که پیرتر و فرسوده تر ...

مهم دل پاکو قشنگه این میمونه وگرنه چهره همه پیر میشه بعدشم الان کلی عمل زیبایی اومده 

مگه میشه یعنی ی دونه هم نداشتی ؟خودت رد کردی بنظرم بعدشم عزیزم هنوز جوونی کلی وقت داری

خوب نداشتم دیگه حتی یکی😔😔😔😔😔

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
2740
مرسی عزیزم ولی با وجود این شرایط میدونم نمیشه تا وسواس و اضطرابه دور نشه همین چند تا خواستگاریم که د ...

مامانتم ول کن خودت جواب خواستگاراتو بده دخالت کن ب اون چه 

مهم دل پاکو قشنگه این میمونه وگرنه چهره همه پیر میشه بعدشم الان کلی عمل زیبایی اومده 

تیکه تیکه ام میکنه مامانم بخوام عمل کنم دختر

بعد من گفتم خیلی معمولی قیافه ام به خاطر همین فرسوده میشم همین الان سیاهی دور چشم و خط خنده دارم خدا به داد ۴ سال دیگه که ۳۰ سالم بشه😁😁😁

هوووم میدونی یبار با عموم رفتیم دنبالش مثل چی نشست جلوی ماشین ی تعارفم نزد خب منکه نمیرفتم بشینم جلو ...

ببین من خیلییی خوب درکت میکنم هر حسیو تجربه کردی دقیقا منم همین حسارو تجربه کردم ولی خب تا خدا نخواد چه کاری از دستمون برمیاد باید کنار بیایم از زندگی لذت ببریم انشالله توهم یه شوهر خوب گیرت میاد تلخی این روزا از یادت میره قرار نیست که تا آخر عمرت مجرد بمونی

فرقی مداره منم داشتپ ولی بدردنخور😂😂😋😂بیخیال مهم از الان ب بعده ب امید خدا حتماااا ازدواج میکنی

خب  دلم خوش بود یکی منو خواسته 😐ان شا الله 

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
مامانتم ول کن خودت جواب خواستگاراتو بده دخالت کن ب اون چه 

نمیگذاره عزیزم به اون میگن به من که نمیگن😁بعد تازه الان با احترام باهاشون حرف میزنه قبلا تیکه تیکه اشون میکرد که به چه  جراتی اومدین خواستگاری

میترسه اونم

تیکه تیکه ام میکنه مامانم بخوام عمل کنم دختر بعد من گفتم خیلی معمولی قیافه ام به خاطر همین فرسوده م ...

خب منم دور چشم سیاهه بینیمم عمل کردم موهامم کم پشته ولی دلیل نمیشه بخوام خودمو محروم کنم یا دست کم بگیرم مشکل تو اعتماد ب نفسه ن زیبایی

خوشگلم بودی باز خودتو کم میدیدی

2706