2733
2739
عنوان

چرا فکر میکنم تا آخر عمرم تنها میمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 128 پست
ولی بستن دهن یک مشت بیشعورو با ازدواج کردن است بخدا خسته شدیم یک دختر بچه چهارده ساله نامزد میکنه بع ...

اصلا کسی ب ادم چیزی نگه ادم خودش خودشو سرزنش میکنه چرا فلانی بچه تره ازدواج کرده من نکردم واقعا قدیمیا خیلی میفهمیدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی بستن دهن یک مشت بیشعورو با ازدواج کردن است بخدا خسته شدیم یک دختر بچه چهارده ساله نامزد میکنه بع ...

من مامان همین زنداداشم یه دفعه داشتیم به شوخی راجب بچه هامون صحبت میکردیم با زنداداشم برداشت بهم گفت تو ازدواج کن حالا تا به بچه برسه😂😂ولی خب مهم نیست دهن مردم هر کاری بکنی بازه زودم که ازدواج کنی میگن مامان باباش از دختره ترسیدن زود عروسش کردن دیرم ازدواج کنی میگن معلوم نیست چه عیبی داره که ازدواج نمیکنه خیلی غم به دلت راه نده رفیق😉

اصلا کسی ب ادم چیزی نگه ادم خودش خودشو سرزنش میکنه چرا فلانی بچه تره ازدواج کرده من نکردم واقعا قدیم ...

بدتر از اینا اونه که خواهر کوچیکترتم ازدواج کرده باشه بچش مدرسه هم بره😐

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
2731
اصلا کسی ب ادم چیزی نگه ادم خودش خودشو سرزنش میکنه چرا فلانی بچه تره ازدواج کرده من نکردم واقعا قدیم ...

افرین 

من حس میکنم ذات یه خانم هست دوست داشته شدن و خواسته شدن از طرف همسرش

ادم نیاز به یه همدم و هم صحبت داره

کسی که دوستشداشته باشه

دوم اینکه یه زن نیاز به این داره حس مادرانه اشو خرج کنه برای بچه اش مگه میشه تنهایی بچه دار شد

منم ی عمو دارم چهارسال ازم بزرگتره خیلی باهاش خوب بودم ولی ازدواج کرد زنشم از من چند سال کوچیک تره م ...

اتفاقا این زنداداشم خیلی حس برتری داره به من😂😂ولی من در خودم چیزایی میبینم که اون نمیتونه داشته باشه مثلا اون نمیتونه درس بخونه ولی من میخوام دانشگاه برم 

2738
افرین  من حس میکنم ذات یه خانم هست دوست داشته شدن و خواسته شدن از طرف همسرش ادم نیاز به یه هم ...

اره چرا نمیشه بره از پرورشگاه بیاره🙃

افرین  من حس میکنم ذات یه خانم هست دوست داشته شدن و خواسته شدن از طرف همسرش ادم نیاز به یه هم ...

اره واقعا گاهی بچه های فامیلو میبینم بهشون محبت میکنم ولی میگم چرا خودم بچه ندارم الان😂😂بابام عتشق بچس ولی یسره نوه های خواهر برادرش تو دستشن

حس بدیه 

دنیا که به آخر نرسیده تا یک سنی هرچی دیر تر ازدواج کنی فقط تجربه به دست میاری وبهتر میتونی همسرتو به خودت وابسته کنی به این جنبه هم نگاه کن دیگه

میگه بچه ای و اینکه من سرکار که باشم خیلی وسواس و اضطراب میگیرم از نظر مامانم بعد شوهره میکوبش تو س ...

باز خوبه که خواستگار داری من 30 سالمه یک خواستگارم  نداشتم😐

اره چرا نمیشه بره از پرورشگاه بیاره🙃

گلم پرورشگاه تازه ۳۵ سالگی بهت اجازه میده درخواست بدی 

بعد خدایی من خودم تصمیم دارم برم درخواست بدم

ولی الان من ۲۶ سالمه باید بمونم تا اونموقع 

دوستام ۶۰ درصدشون الان بچه اولو دارن 

حسودی نمیکنما ولی من عاشق بچه ام 

وقتی بغلشون میکنم دلم میترکه از احساس دوست داشتنشون😍

گلم پرورشگاه تازه ۳۵ سالگی بهت اجازه میده درخواست بدی  بعد خدایی من خودم تصمیم دارم برم درخواس ...

ان شا الله که امسال عروس بشی سال دیگه مامان

2706