2703
2553

این فکر مثل خوره افتاده تو سرم 

دیگه خسته شدم 

من مجردم بعد پارسال عمم عمل سنگینی کرده بود دخترعمم ک ازدواج کرده بهم گفت برم بمونم پیش عمم که تنها بود خودش بره خونش پیش شوهرش یهو دلم گرفت

بنظرتون حرفش بد بوده یا من حساسم الکی؟

کنار عمم که میشینم یسره از دخترش تعریف میکرد از اندامش از خواستگاراش از دامادش.....

میخواستم بگم اره شما خوبین من گ...

از اونموقع فکرش افتاده تو سرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کار او که اشتباه بوده شکی درش نیست 

اما چرا اینقدر انرژی منفی به خودت میدی ؟به خودت برس ،ورزش کن ،کلاسهای مختلف برو 

همه چی رو هم بسپار به خدا ،توکل کن حل میشه

⭐رویاهاتو دنبال کن...اونا راهو بلدن⭐

منم گاهی میرم سر میزنم به مادربزرگم یا پیشش میمونم البته خداروشکر نیاز به کسی نداره برای کاراش همینجوری برای تفریح

نه ناراحت نمیشدم عزیزم از همچین حرفی بستگی داره دیدت چطور باشه ولی خب اینهمه تعریفم درست نیس شاید بی منظوره

2714

نه عزیزم ما حساس نیستیم بقیه خیلی بیشعور هستند هر چه از دهنشون در میاد میگند وضعیت منم از تو بدتره خیلی اذیت میشم ان شا الله که امسال هممون بریم خونه بخت وخوشبخت بشیم بگید امییییییییییییین 🙁

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
کار او که اشتباه بوده شکی درش نیست  اما چرا اینقدر انرژی منفی به خودت میدی ؟به خودت برس ،ورزش ...

یعنی حرف دختر عمم بد بوده؟خب من مجردم اینا همش میان جلوی چشممم یا حرفشو میزنن

بخدا دلم آب میشه نمیخوام حسودی کنم اصلا نگاهشون نمیکنم

خب اگه دلش برای مادرش سوخته بمونه کنارش ب من چیکار داره

منم گاهی میرم سر میزنم به مادربزرگم یا پیشش میمونم البته خداروشکر نیاز به کسی نداره برای کاراش همینج ...

همش از اون تعریف میکنه قبلنا ک بچه تر بودم همش بهم ایراد میگرفت میگفت اندامت بده هنوزم میخوام جلوشون راه برم خجالت میکشم

2706