2733
2734
عنوان

مامانای گل بیایین دلداریم بدین 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
😭😭😭😭

به خدا ما خودمونو کشتیم بعد ۸ ماه بهمون داد یه ماه بعد ازمون گرفتش... بعدش هم تبلی تخمدان و کیست و هزارتا مکافات... 

تورو خدا اگه باردار بودی ناشکری نکن... بچه های ناخواسته خیلی خوب میشن...

یه زمانی خوش میگذشت اما الان خوشم ک میگذره😔

بدنها با هم فرق میکنه من باردار بودم سه ماهم بود خونریزی شدید کردم گفتم سقط شده بچم رفتم بعد شش روز که پاک شدم دکتر منو فرستاد ازمایش وقتی ازمایش دادم باز جواب مثبت شد ومن دیگه پریود نشدم وگفتم الان بچم چهار ماهشه یه سونو برم ورفتم گفت بچه رشد نکرده باید سقط بشه باز من گفتم که بیست روز پیش خونریزی شدید کردم وشش روز کامل خونریزی داشتم وشب ساعت یک منو فرستاد ارژانسی  ازمایش دادم که گفتن بچه بیست روزشه  این شد که من سقط کرده بودم وبلافاصله باردار شدم چون فکر میکردم باردارم پیشگیری نداشتم سریع بعد سقط باردار شدم 

به خدا ما خودمونو کشتیم بعد ۸ ماه بهمون داد یه ماه بعد ازمون گرفتش... بعدش هم تبلی تخمدان و کیست و ه ...

عزیرم نه شرایط مالیشو داریم نه شرایط جسمی کلا داغونم واسه این زایمانم خیلی اذیت شدم تیکه تیکه شدم الان بدنم یخ کرده ۲۴سالمه شوهرمو گفتم لوله هامو ببندم ولی قبول نکرد توان اوردن بچه دیگ ندارم 

.....
بدنها با هم فرق میکنه من باردار بودم سه ماهم بود خونریزی شدید کردم گفتم سقط شده بچم رفتم بعد شش روز ...

وایییی چقد سخت بخدا .به این چیزا ک فک میکنم میبنم زن ها چقد دردو رنج سختی باید تحمل کنن منم قبلا سقط داشتم کلا الان ازبیمارستان همه بدم میاد 

.....
2706