2733
2739
عنوان

میگم یهو

297 بازدید | 25 پست

وسط این حال بد همه مون 

این وضع بد مریضی 

اقتصادی 

این همه فشاری ک رو همه ی مردم هست 

اینجوری ک رسیدیم ته خط انگار 

یهو چشم وا کنیم صدای أنا المهدی بیاد 

امام زمان بیاد تموم شه این انتظار بدبختیای مردم هم تموم شه دنیا از سیاهی برسه ب گل و گلستون 

نذر ظهورت اقاجان 

🌸💐اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💐

حاجتتون روا 

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                

بخدا خسته شدیم

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خانوما التماس دعا دارم، خدا بهم امیرعلی سالم بده 

ان شاءالله😍😘

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
وایییی خیلی قشنگه🍀💛 خدا هرچه زودتر ظهورشون رو نزدیک کنه🤲🏻🤲🏻🤲🏻

الهی امیین😍😍

امید دارم و یقین دارم خیلی زود میرسه اون روز 

حتماا😍💕