2733
2734
عنوان

میگم یهو

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 25 پست
نمیاد خب😁

چی نمیاد؟

چی رو میخوای تکذیب کنی؟

چه بخوایم چ نه اون روز میرسه 

خدا وعده داده 😊

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا وقتی تو زنده ای نمیاد

اتفاقا تو اوج ناامیدی وقتی ک همه فکر میکنن نمیشه میاد

کاری ندارم ب خودم 

اگ ب مرگ منه خدا کنه من بمیرم بیاد😊

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
دلخوشی واسه ما پول و رفاه واسه مسعولین

این سختی و همه مون داریم 

این چیزا ب قول قران لهو و لعبه 

خودمم برا رفاه تحت فشار هستم نفسم از جای گرم بلند نمیشه ولی بالاخره باید تموم شه

دعای هرروزه امه صبح و شب دعام اینه 

خیلیی عالی😍

ان شاءالله این دعات ب زووودی زود محقق شه

خدا چشم همه ی منتظران رابه جمال زیبای اقا امام زمان روشن کنه اونوقت همه حتی ناباورها ببینن عدالت چیه زندگی چیه خوشی چیه  خدا اونروزو هرچه زودتر بیاره الهی امین 

2740
این سختی و همه مون داریم  این چیزا ب قول قران لهو و لعبه  خودمم برا رفاه تحت فشار هستم ن ...

بله خیلی خوندم که دنیا ارزشی نداره ولی ما داره بهمون ظلم میشه دیگه. عزیزم موفق باشی ریپلای نکن لطفا ازین بحثا خوشم نمیاد روحیمون به اندازه کافی گرفته هست

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
خدا چشم همه ی منتظران رابه جمال زیبای اقا امام زمان روشن کنه اونوقت همه حتی ناباورها ببینن عدالت چیه ...

آخ الهی امییین😍

بله خیلی خوندم که دنیا ارزشی نداره ولی ما داره بهمون ظلم میشه دیگه. عزیزم موفق باشی ریپلای نکن لطفا ...

بله و دقیقا وقتی ظلم ب سر حد خودش برسه این اتفاق میفته 

موفق باشی😊