2737
2734
ببین من در کل منظورم دل شکستن بود منظورم برای شخص خاصی نبود شماهم طرز حرف زدنت درست کن من دیروز سه س ...

عزیزم ما هیچکدوم قصدمون دل شکستن نبود، اونجا هم همه داشتن شوخی میکردن و اگه کامنتهای خوده استارتر و بخونی کامل متوجه میشی که یه بچه ست و اومده سرکار بزاره ماهم دلشو نشکوندیم پا به پاش باهاش بازی کردیم خودشم تو همین تایپیک گفت داشت میخندید با نظرات بچه ها

زیادی سخت گرفتی، کسی از قصد دل کسی رو نشکونده همش محض خنده و تفریح بود حتی برای خوده اسی خودتونو اذیت نکنید

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
عزیزم ما هیچکدوم قصدمون دل شکستن نبود، اونجا هم همه داشتن شوخی میکردن و اگه کامنتهای خوده استارتر و ...

من خودم متنفرم از این که کسی رو مسخره کنم اصلا هم اهل شوخی کردن نیستم دیروزم حس کردم این خانم اقا بزرگ کوچیک هرچی اف شد چون دلش شکست میدونستمم دروغ میگه ده بارم تو حرفام گفتم میدونم دروغ میگه خودم اون متن و خوندم گفتم قلم قوی داره فقط بعد هم طرف این فرد خاص رو نگرفتم گفتم در کل دل شکستن خوب نیست دیشبم حرفاشو خوندم که گفته الکی ازم دفاع کرده به درک مهم نیست من از اعتقاد خودم دفاع کردم الانم نمیدونم چرا اینقدر درگیر این موضوع شدین واقعا 

👈🤷👉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم متنفرم از این که کسی رو مسخره کنم اصلا هم اهل شوخی کردن نیستم دیروزم حس کردم این خانم اقا بز ...

واقعا کسی درگیر نشده یکی اومد تایپیک سرکاری زد محض خنده، همه هم همراهی کردن، من میفهمم قصدتون خیره و کلی میگفتین دل نشکنین ولی حرف بچه ها هم اینه که اینجا کسی قصد دل شکستن نداره این کاربر اومده واسه سرگرمی یا شوحی یا هرچی، بچههاهم باهاش بازی کردن در کل همه خندیدن، کسی ناراحت نشده که اخهدختر خوب ، نگران نباش، والا بخدا ماها همه اینجا ادمیم عزیزم میفهمیم کسی رو از قصد ناراحت نکنیم و دل نشکنیم، اسی هم با ما میخندید، خودش همینجا گفت منم نظراتتونو میخوندم میخندیدم، وگرنه که قفل میکرد

2742
2738

بچه ها لطفا هرکی این نظرو میخونه به همدیگه توهین نکنید همه فخمیدن این تایپیک محض خنده بوده و همه شوخی کردن ، بیخیال با هم بحث نکنید، شما هم شوخی کنید و شاد باشید، دمتون گرم با جنبه ها❤❤

2706