1874
1924
عنوان

سکسکه نوزاد

75 بازدید | 12 پست

پسر من ۳۵روزشه.بعد خوردن شیر همیشه ن ولی گاهی مثلا ی بار درمیون شیر خوردنش سکسکه میکنه

بد نیس؟

شیرخودمو خ کم بهش میدم.کمه سیر نمیشه

😐😐جیغش درمیاد.بیشتر شیرخشک بهش میدم

مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙    کیانمهر جانم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
میخواد تپل شه خب 😐

جدیییی

خداکنه

مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙    کیانمهر جانم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دختر من ۴۲ روزشه ی روز سکسکه نکنه نگران میشم خوبه،سعی کن کم کم شیر خودت رو بیشتر بدی بزار زیر سینه حتی اگه سیر نمیشه بعد از ۱۵ دقیقه میک زدن شیر خشک بده،شبا تخم شربتی بخور معجزه میکنه

خدایا شکر ک در تاریخ ۹۹/۹/۹دامادمون بیماری رو ب سلامتی شکست داد و همه خانواده شاااد و سلامتیم،خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
پسر منم ۲۱ روزشه خیلی سکسکه میکنه

وووی نازی

پسر منم هی سکسکه میکنه تو دلمم ک بود اسمشو گذاشته بودم سکسکه😅😅از بس سکسکه میکرد

ببخشین من شنیدم اگر بچه شیر خشک بخوره 

دیکه سینه مادر رو بهیچ وجه نمیگیره 

چطور هم شیر مادر میدین هم شیر خشک؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله ۹۹/۹/۹ دختر گلم کاملا سالم و سلامت میاد بغلم🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤ان شالله قسمت همه منتظرا❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ خدایا همه رو به آرزوشون برسون🎈 میشه یک صلوات بفرستی برا سلامتی دخملم؟🥰 من هر وقت توی امضای کسی ببینم میفرستم🌸
1911
دختر من ۴۲ روزشه ی روز سکسکه نکنه نگران میشم خوبه،سعی کن کم کم شیر خودت رو بیشتر بدی بزار زیر سینه ح ...

سعی میکنم همین کارو بکنم ولی وقتی گرسنه میشه دیگ سینه نمیگیره .وقتی خ گرسنه نیس بهتر میگیره

سعی میکنم همین کارو بکنم ولی وقتی گرسنه میشه دیگ سینه نمیگیره .وقتی خ گرسنه نیس بهتر میگیره

نزار از گشنگی گریه کنه قبل گریه شروع ب شیر بکن هر یک ساعت ی رب سینه باید بخوره

خدایا شکر ک در تاریخ ۹۹/۹/۹دامادمون بیماری رو ب سلامتی شکست داد و همه خانواده شاااد و سلامتیم،خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏