2733
2734

مگه کلفت و کارگره ک برای کارای خونه خودش پول بگیره؟

اگه خانم شاغل باشه باهمکاری هم انجام بدن کارای خونه رو

اگه خانم خانه دار باشه خب عادلانه اینه مرد بیرون کار کنه خانم کارای خونه رو انجام بده اسمش روشه دیگه خانه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این خیلی منطقیه اگه زن به اجبار موافقت نکنه و کاملا از روی رضایت باشه .... به نظرم مردان اگه پول دا ...

اره عزیزم من مساله رو بد بیان کردم در واقع اقا از خانم بخواد بخاطر فشار کاریش خانمه خونه باشه و بگه تو خونه باشی و کارهای جانبی زندگیمون رو هندل کنی و بهم کمک کنی ارامش داشته باشه زندگیمون..خانمه تمایل داشته باشه کار ببیرون انجام بده فقطم بخاطر درامدش

و اقا بگه من عین حقوق رو بهت میدم ولی ترجیح میدم خونه باشی

2738

اگه جای زن های قدیم بودید با جارو دستی خونه های سیصد چهارصد متری جارو میزدن 

حیاط های خاکی 

هشت تا ده تا بچه قد و نیم قد داشتن 

یکی شیری 

یکی تو شکم 

نون میپختن 

کنار مادرشوهر زندگی میکردند 

خونه ها ابگرم نداشت 

حمام نداشت باید میرفتن عمومی 

صف شیر و نون و ... باید میرفتن تا ظهر تو صف بودن 

بازم بگم؟؟::

مگه کلفت و کارگره ک برای کارای خونه خودش پول بگیره؟ اگه خانم شاغل باشه باهمکاری هم انجام بدن کارای ...

عزیزم پست ها رو نخوندین شاید منظور این نبود برا کارهای خونه صرفا پول بده برای اینکه حاضر شده خونه دار بشه هر ماه به حسابش پول بریزه

یعنی فکر میکنی ارجش در حد پوله؟ ترجیح میدم مجرد بمونم و خودم روزی ۷ ساعت کار کنم ماهی ۲۰ میلیون درب ...

اجر درست تره بنظرم😆

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

اینجا ایران است و ب زن ب خاطر کارخونه انقدر بها نمیدن ک پولم بدن بهش هرکی گفته دروغه باورنکن

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
نه کارگر هم داشته باشن البته تا قبل کرونا..اصلا شاید سوالمو بد مطرح کردم مرد دوست داره همسرش تو خونه ...

همكار منم به خانومش همينو گفته بنظرم خوبه زن هم ميتونه با اون مبلغ خودشو بيمه كنه تا بازنشستگى هم داشته باشه و در عين حال خسته هم نشه و به فعاليت بيرونش هم برسه

2706