2737
2734
نه کارگر هم داشته باشن البته تا قبل کرونا..اصلا شاید سوالمو بد مطرح کردم مرد دوست داره همسرش تو خونه ...

این شوهرو از کجا گیر اوردی

واقعا پولت میده؟ 

چنده حقوقش مثلا؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای شما مثلا شرایط کار فراهم باشه ولی همسرت بگه بنظرم تو خونه باشی بهتره ارامش زندگیمون بیشتره اگر ...

من میگم عزیزم خوشحال شدیم بای

البته اگ همسر نباشه

اگ همسر باشه میگم بروبابا بعد کار خودمو میکنم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خانومی بستگی به روحیه ی خودت داره،مثلا خود من با اینکه شرایط مالی همسرم خوبه و میگفت لازم نیس برم سرکار ،اما قبول نکردم.

چون من چند سال درس خوندم،کلی زحمت کشیدم تا بتونم کاری که میخوامو پیدا کنم و...مهمتر از همه هم اینکه کار کردنم حس مفید بودن بهم میده،احساس میکنم زحمت چندین سالم نتیجه داده.

به خاطر همین تصمیم گرفتم شاغل باشم😊

2728
عزیزم پست ها رو نخوندین شاید منظور این نبود برا کارهای خونه صرفا پول بده برای اینکه حاضر شده خونه دا ...

باتوجه ب پست اول نظر دادم ، نه اینو قبول نکن

از کجا معلوم شما کارتو از دست دادی بعدشم باز شوهرت بهت پول داد؟

سر یه جریانی یکی از اقواممون که از مجردی خونه داشت و خونشو اجاره میداد شوهرش گفت مستاجر بیرون کن خودمون بشینیم من همونقدر اجاره میدم بهت ، خانم همینکارو کرد آقا یه ماه اجاره داد دیگه نداد

همكار منم به خانومش همينو گفته بنظرم خوبه زن هم ميتونه با اون مبلغ خودشو بيمه كنه تا بازنشستگى هم دا ...

منم فکر میکنم فکر خوبیه چون گاهی اوقات شاغل نبودن زن باعث میشه مرد بیشتر کار کنه و کارشو بهتر پیش ببره..

به شرطی کهچمهریه و نفقه و اجرت المثل نخواد ... کجای دنیا اینقدر مثل ایرانیا ازدواج رو عین یه معامله بهش نگاه میکنن ؟؟چقدر سکه میدی چقدر ؟چقدر جهزیه میاری؟؟ چی قراره به نامم بزنی؟؟ چرا عیدی بهم طلا ندادن؟؟؟ بابا کل دنیا زن و مرد دست تو دست هم زندگیو می سازن اینجا فقط یه مهامله انجام میشه 

نه درست نخوندین پول جدا از خرجی هاست فقط برای خانم هست

خب کلی میدن دیگه هم واسه خونه هم واسه زن تازه اگه کم بیاد مگه بازم شوهرتون نمیده بهتون؟ 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫
2740

چه اشکالی داره وقتی زندگی خوبی داره زن کارکنه بحث اون ۳تومنم نباشه وقتی شوهر حقوق خوبی داره زن بهتره بمونه خونه از زندگیش بدون استرس کار لذت ببره و تمام وقت با بچهاش خوش بگذرونه اتفاقا اینجوز مردا لایق ستایشن.

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

اونایی که میگن آدم مگه کلفته از شوهرش برای کارای خونه پول بگیره 

خب برای کارای بیرونم کلفت میشیم که 😂

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
چه اشکالی داره وقتی زندگی خوبی داره زن کارکنه بحث اون ۳تومنم نباشه وقتی شوهر حقوق خوبی داره زن بهتره ...

شوهر حقوقش تقریبا شاید 8 برابر تا 10 برابر اون سه تومنه باشه 

شوهر حقوقش تقریبا شاید 8 برابر تا 10 برابر اون سه تومنه باشه 

یعنی شوهره ماهی ۳۰ میلیون درامد داره

خواستگارته؟؟؟

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706