2733
2739
عنوان

خونه بابام بودم ولی نموندم

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 48 پست

خانواده من همیشه اصرار میکنن زودی بیا دلمون واس آروین تنگ شده، مامانت چه عجیبه!

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
مامان من خیلی خوبه ولی این روزا خیلی قاطیه دلیلشم نمیدونیم با بابامم اینطور شده

خب شاید فکروخیال داره

شاید یچی باعث شده اخلاقش عوض شده حوصله نداره

مادره دیگ عیبی نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من خیلی خوبه ولی این روزا خیلی قاطیه دلیلشم نمیدونیم با بابامم اینطور شده

خب عزیزم سنشون رفته بالا بی حوصله ان چه اشکال داشت شما غذا درست میکردی؟مگه خونه غریبه اس؟

2728
عزیزم اینجوری نگو😢

پس چجوری بگم؟؟

دیگه خودمو که نمیتونم گول بزنم.

پارسال یه چیز شاید انداره یک سوم مژه انقدر کوچولو رفت تو پام در نیومد گفتم خودش در میاد کم کم موند تا عفونت کرد به بابام گفتم یبار بردم دکتر که اونم آخر شب بود اکثر جاها بسته بودن انقدر بمن فحش داد گفت باید به جا این خیابون بپیچم خیابون اونوری بفرستمت بری قبرستون😞😞آخرش دوسه روز بعد با مامانم با تاکسی رفتم و برگشتم با پای پانسمان کرده لنگ میزدم تو خیابون همه نگاهمون میکردن جلسه بعدش که خواست بخیشو ببینه بازم با تاکسی رفتمو اومدم.

باز همین تابستون زانو درد شدید داشتم نیومد دنبالم یبار داداشم بردم کلی بهش چیز گفت بازم فرداش که خواستم گرافی بگیرم وببرم نشون بدم با تاکسی رفتم همه جاها رو.خودم شاغل بودم یکم پول دارم سودشو میگیرم پول دکترامو از خودم میدم.نه کمکم کرد رانندگی یکم راه بیافتم نه گذاشت با پول خودم ماشین بگیرم.

الان یچیز شبیه خال گوشتی زیر موهای سرم از بچگی داشتم میخوام برم تا بزرگتر وبدخیم نشده در بیارم نمیدونم با کی برم.همش دعا میکنم لااقل توی مطب برام در بیارن چون اگه بخواد بیهوشی کامل بدن بهم بیمارستان کسیو ندارم همرام بیام😔😔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
پس چجوری بگم؟؟ دیگه خودمو که نمیتونم گول بزنم. پارسال یه چیز شاید انداره یک سوم مژه انقدر کوچولو ر ...

عزیزم ناراحت شدم

خب مامانت باهات همراهی نمیکنه؟ تهران هستی؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738

فدات شم شماتازگی،زایمان کردی و طبیعتا حساس،اونم مامانت بوده حتما مشکلی داشته وگرنه کدوم مدرومادره ک از دیدن بچه هاش خوشحال نشن،به دل نگیر قدرشونو بدون بخدا هیچ کس هیچ کس هیچ کس مثل پدرومادر نمیشن،الهی که همیشه چراغ خونه هاشون روشن و سفره هاشون پربرکت

فدات شم شماتازگی،زایمان کردی و طبیعتا حساس،اونم مامانت بوده حتما مشکلی داشته وگرنه کدوم مدرومادره ک ...

عزیزم بالا هم گفتم مامان من خیلی خوبه فقط بعضی مواقع قاطی میکنه 😅

عزیزم ناراحت شدم خب مامانت باهات همراهی نمیکنه؟ تهران هستی؟

نه اصفهانم.

چرا مامانم مهربونه میاد دنبالم.در حد مطب و اینا ولی بیمارستان نمیتونه هم خیلی پادرد شدید داره هم جدیدا حواس پرتی گرفته با اینکه معلم بوده، نمیتونم تنهاش بزارم.یوقت اشتباه میره.۶۰ سالشه  زیاد پیر نیست ولی نمیتونه به عنوان همراه بیاد بیمارستان بعد هی بفرستنش اینورو اونور.

خواهرم ندارم.خاله و دختر خاله هم ندارم.عمم قبلا گاهی جایی میرفتم میومد ولی تومور بدخیم مغزی گرفت با کلی نذرو دعا وعمل خوب شد نمیاد از خونه بیرون زباد

هرچند خالمو از بچگی داشتم زیاد واجب نیست الان،گذاشتم بعد که یکم کرونا کمتر شد شاید تابستون دیگه

من کلی کفتم😕😕

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نه اصفهانم. چرا مامانم مهربونه میاد دنبالم.در حد مطب و اینا ولی بیمارستان نمیتونه هم خیلی پادرد شدی ...

عزیزم اگر پیشم بودی خودم میشدم خواهرت

اگر کمکی خواستی رو من حساب کن، اگر بتونم حتما انجام میدم

خدا به مادرت سلامتی بده و از ته دل آرزوی خوشبختی دارم برات ♥️♥️♥️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
منم به تنهایی زایمان کردم هیشکی نیومد به خاطر کرونا

اوهوم.متاسفم☹☹

خیلی بده ادم بی کس باشه.

من کرونام ان شاءالله تموم بشه ولی بازم کسیو ندارم.

حالا من مامایی خوندم خودم یه چیزایی بلدم ولی خوب ادم تنهایی نمیتونه یه جاهایی همراه میخواد😔😔😞😞😕😕

عزیزم اگر پیشم بودی خودم میشدم خواهرت اگر کمکی خواستی رو من حساب کن، اگر بتونم حتما انجام میدم خدا ...

ممنون عشقم😊😊

ان شاءالله همیشه سالم باشه ونیاز به کسی نداشته باشی.

فقط برام دعا کن این خال که روی سرمه بدخیم نباشه و همونجا توی مطب بتونن برام در بیارن.چون واقعا بیمارستان کسیو ندارم بیاد دنبالم

2706