2733
2734
عنوان

خونه بابام بودم ولی نموندم

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 48 پست

من انقدر بدی از مامان و بابام مخصوصا بابام که به خونم تشنست دیدم روزی شوهر کردم رفتم شاید سالی یبار عید به عید برم خونش.

هه مریضم بشم دکتری جایی بخوام برم کسیو ندارم بیاد دنبالم.اصلا امیدی ندارم بخوام عمل کیست کنم یا ۴ روز دیگه زایمان کنم کسی بیاد دنبالم باید پرستار بگیرم.پر کسه بی کسم😔😔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اولا مادر شدنت مبارک،دوما تو این کرونا هیچ جا نرو ،بچه ت خیلی کوچیکه خیلییی خطرناکه،سوما یه مقدار بعد از زایمان آدم افسرده ست از هر حرفی ناراحت میشه،حالا مادرت چیز خاصی هم نگفته،فقط خودت بدون هر جا که میری حتی خونه نزدیکترین کس زندگیت ،پوشک بچتو باید تو نایلون بزاری تو کیفت بزاری یا فوقش نایلون پیچ کنی تو سطل زباله

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
وا خونه بابات میری اگر غذا بخوای بمونی با خودت موادغذایی میبری؟! یعنی نبری بهت غذا نمیدن؟

مامان منم ب اجیام میده

ورشکستمون کرده🥴

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2728
عجب مادری مامان من هر وقت میریم یه قابلمه هم میده برای سرکار شوهرم

عجب!

باید گفت عجب ب کامنت شما

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738
من انقدر بدی از مامان و بابام مخصوصا بابام که به خونم تشنست دیدم روزی شوهر کردم رفتم شاید سالی یبار ...

عزیزم اینجوری نگو😢

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

هرررررررچیم باشن

پدرمادرن

ببین حتی اگ فوحشتم بدن پدر مادرن

قهر نکن هیچوخ از خونه پدر

اونا ته دلشون ،دلشون میشکنه شاید بروت نیارن ولی گناهه 

پدر مادر در هر شرایطی باید عزیز دل ادم باشن حتی اگ دوست نداشه باشن

هرررررررچیم باشن پدرمادرن ببین حتی اگ فوحشتم بدن پدر مادرن قهر نکن هیچوخ از خونه پدر اونا ته دلش ...

مامان من خیلی خوبه ولی این روزا خیلی قاطیه دلیلشم نمیدونیم با بابامم اینطور شده

2706