2737
2739

مادر شوهرم خوبه اگرم چیزی بگه از سر خیر خواهیه و من بیشتر سعی میکنم از انتقادش برا رشد خودم وزندگی استفاده کنم سه تا جاری دارم باهم رفت وآمدی نداریم و یه جاری دارم بچه هامون سنشون نزدیک بهمه وبچش وخیلی دوست دارم وخودشم زن بدی نیست و دوتامون ازهمه نظر کاملا معمولی ودر حد همیم وبه چشم خواهر کوچیکترم بهش نگاه میکنم ولی کلا ارتباط با آدم ها را دوست ندارم چون به هرکسی محبت کردم ضربه خوردم و از سو تفاهماتی که پیش بیاد یا اینکه وقتی پیش دیگران میشینم منجر به غیبت کسی بشه بیزاررررم برا همین بیشتر وبیشتر از همه ی آدما فاصله میگیرم وتنها بودن رو بیشتر دوست دارم نظر شما چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بابام هرشب میره شاید یک روز در هفته کار داشته باشه نره

مامانم اگه با بابام برن بازار بعدش میرن سر میزنن مثلا ۲ هفته یکبار

البته اگه عمه هام که شهر دورن بیان که یک هفته میمونن مثلا یک شب درمیونشو میرفتیم کا الان چون درس دارم کلا نمیریم منو مامانم

Just do it
2738

رفت و آمد زیاد روابطمان خراب کرد 

اگه می تونستم برگردم به گذشته ، حد و اندازه نگه می داشتم! 

البته خودشون هر روز زنگ می زدند که بلند شو بیا اونجا و غر می زدند ولی منم خسته شده بودم و در برابرشان کوتاه آمده بودم!  

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

من الان ک میرم سرکار دورم کلا ازشون هر ده روزی دو هفته میرم خونه مون، یکی دو روز شاید برم خونشون 

قبلا که در هر هفته یه روز وسط هفته اخر هفته بیشتر میرفتم خونه مادرشوهرم.

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

اوایل اونا از خداشون بود بریم و بیام البته به روشون نمیاوردن من کمتر میرفتم بعد من دیگه شورشو درآوردم انگار اونا خسته شدن از بس خودمو کوچیک کردم وقت و بی وقت رفتم الان چند ماهی میشه باز مثل اوایل شدم میبینم ارزش نمیدن خودمم باردارم حالم خوش نیست سراغمو نمیگیرن 

2706