2733
2739
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام چیکارکنم😑😞

| مشاهده متن کامل بحث + 2300 بازدید | 119 پست
عزیز من جنگ نمیرن اینا میرن محافظت از مرز که طرفین جنگ و متحدینشون وارد مرز ایران نشن. ایران وارد جن ...

اره عزیزم متوجه شدم اماده باشن لب مرز دیگه

همسر منم نظامیه.حالا اون داخل شهر کلی مکافات داریم وای بحال مرز😨

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم متوجه شدم اماده باشن لب مرز دیگه همسر منم نظامیه.حالا اون داخل شهر کلی مکافات داریم وای ب ...

نگو گریم میگیره😭😭😭

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2728

بهش بگو با این شرایط اقتصادی و همچی کودک ازاریه اگه بخوایم بچه بیاریم..بگو معلوم نیس چه بلایی میخواد سر خودمون بیاد اونوقت بچه بی گناهو بیاریم که روزی هزار بار بگه چرا منو بدنیا اوردین..یکم احساسیش کن 😃😂

عزیز من جنگ نمیرن اینا میرن محافظت از مرز که طرفین جنگ و متحدینشون وارد مرز ایران نشن. ایران وارد جن ...

بله درسته ولی دستگاهاشون خطرات خودشونو دارن دیگه اونروز دوستش شهید شد شوهرم .... بدتر از اون اینکه تو این هوا معلوم نیست کجا میمونن؟ تو چادر تو ساختمون؟ معلوم نیست ک اخه

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2740
بهش بگو با این شرایط اقتصادی و همچی کودک ازاریه اگه بخوایم بچه بیاریم..بگو معلوم نیس چه بلایی میخواد ...

احساسی نمیشه میگه هرچی خواستی می‌خرم براش هرکاری بخوای می‌کنم حتی میگه کل سیسمونی ام خودم میگیرم😑

نگو گریم میگیره😭😭😭

ببین منم مثل توام دیروز بخاطر یه موضویی صبح تا شب گریه کردم همیشم تنهام حالا با اینکه داخل شهرن اما تو اماده باشا میمیرمو زنده میشم ولی جدیدا به خودم میگم کسی که عمرش تموم بشه دیگه دور از جون همسرامون تو هرشغلی باشه فرقی نمیکنه چرا بخاطر اتفاقی که نیفتاده خودمونو عذاب بدیمو انرژی منفی جذب کنیم هرچند گاهی دوباره خودمو میبازم ولی خیلی وقتا جواب داده و اروم شدم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

درک میکنم همه زن و مردها قبل از اینکه بچه دار بشن خیلی از مسولیت و محدودیت هایی که ممکنه براشون ایجاد بشه میترسن و این طبیعیه ولی به این فکر کن که بلاخره ثمره عشقتون یه روز باید بدنیا بیاد😊🥰و هرچه زودتر باشه بهتره چون هرچی سنتون بالاتر بره دیگه حوصله بچه ندارین و طبیعتا درکتون نسبت به دنیای آینده بچه پایین میاد 

من وهمسرم از کسایی بودیم که از این محدودیت ها میترسیدیم چون خودمم تاز دانشگاه میرفتم و میخواستم برم سرکار و....

ولی به عینه دیدم که وقتی خدا دخترمو بهمون داد چقدر زندگیمون نظم گرفت و من ترمای دانشگاهمو با وجود دخترم با نمره های عالی تر پاس کردم ،الانم دارم برای ارشد و شغلی که عاشقشم تلاش میکنم و خداروشکر هیچ محدودیتی برام ایجاد نشده ،عشقمون پایدارتر شد زندگیمون گرمتر شد و....

توهم به چیزای خوبش فکر کن و انشالله بهترین تصمیم رو بگیر

Lawyer⚖❤
ببین منم مثل توام دیروز بخاطر یه موضویی صبح تا شب گریه کردم همیشم تنهام حالا با اینکه داخل شهرن اما ...

میخام ی چیزی بگم ولی نمیگم چون انرژی منفیه دلی انصافا ی ماه دوری برای من تازه عروس خیلی سخته 

2706