2733
2734
عنوان

با حرفای عجیب و غریب نامزدم موافقید ؟اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4774 بازدید | 148 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از من میشنوی تموم کن بهش میگفتی همه مث تو چهار چشمه دختر نیستن ک بفهمن تو مغازه چخبره کافر همه را ...

دقیقا ببین چقدر حواسش به زنها جمع کرده ببین زن ها با کی حرف میزنن 

عجیب تر این مرد اونایی هستن ک میگن وااای غیرتیه وااای چ خوبه

ینی انقدر بدبختید ک ی نفر وااااسه همههههه چیتون تعیین تکلیف کنه؟؟انقدر اراده ندارید ک بدونید چ کاری بکنید یا نکنید؟؟انقدر عقل ندارید بدونید چی خوبه چی بد؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
بهرحال مرد احلاقش خوب باشع ی نصف نعمت😂😂😂😂بقیشم پول تکمیلش میکته

وای 😂

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
عجبا خدا خودش نجاتش بده

کار از کار گذشته واقعا😑

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
وا یعنی چی اسی جون بیماره مشکل داره ؟ من چند ساله فروشنده م مشتری میاد نه سلام میده نه احترام دولا ...

خوب من دوست دارم به فروشنده احترام بزارم دوست دارم بگم سلام خسته نباشی این میگه نه اینکار نکن با عصبانیت برا داخل مغازه خریدت بکن و بیا بیرون 

نه آخر جمله دا بزاری مثلا اونجا هستن دا

نه ما نمیگیم ایطور.شاید سبک حرف زدنش ایطوره.اما کلمه دا ب تنهایی ب معنای مادر هست‌ .مثلا میخای بگی مامان من دارم میرم ‌.ما میگیم : دا مو داروم روم  

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706