2737
2739
عنوان

با حرفای عجیب و غریب نامزدم موافقید ؟اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4764 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ساعت ۱۰ شب تاپیک ردی لطفا منم داخل تاپیکت تگ کن 

ببخشید خواب موندم

آخه من صلاح ساعت۵ بیدار میشم و تو زلال روز نمیخوابم

الان ساعت ۱۲ بیدار شدم شاید تا فردا شب دوباره نخوابم

البته میتونم بخوابم و خوابم میبره ولی شاید برم سراغ مطالعه و ...

2731
چرا یعنی ایراد از منه؟؟ یه کم بیشتر توضیح میدی؟؟

اره عزیز بعضی وقتا میای فرشته گونه باشی طرف رو از دست ندی ..بدتر در میرن 

حالا این یه مثال بود زدم 

حتما بخون کتاب رو 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738

باید دید تو جمع فامیل و خانواده چطوره

مثلا با شوهر خواهرت یا پسرهای دایی و خاله و عمو عمه

یا میذاره بعدها خودت تنها بری خرید یا باشگاه یا تاکسی سوار شی بری جایی 

و خدا هست ....
باید دید تو جمع فامیل و خانواده چطوره مثلا با شوهر خواهرت یا پسرهای دایی و خاله و عمو عمه یا میذار ...

نه جلو شوهر خواهرم نمیزاره برم و خونه فامیل هم نمیزاره برم بیرون هم بریم نمیزاره با فروشنده سلام کنم 

نه جلو شوهر خواهرم نمیزاره برم و خونه فامیل هم نمیزاره برم بیرون هم بریم نمیزاره با فروشنده سلام کنم ...

پس اگه میخوای مثل یه ادم نرمال زندگی کن هرچه زودتر رابطه رو قطع کن

زندگیت جهنم مّیشه 

الان ک خونه باباتی انقدر امرونهی داره 

وای بحالی ک زنش بشی

فکر عشق رو هم از قلبت بیرون کن اگر تو اون

جهنم بیفتی عاشقی یادت میره

و خدا هست ....
پس اگه میخوای مثل یه ادم نرمال زندگی کن هرچه زودتر رابطه رو قطع کن زندگیت جهنم مّیشه  الان ک ...

درست میگی عزیزم متاسفانه یکی پول داره ولی بددله یکی پول نداره اما خوش اخلاقه همه عیب دارن ولی این کلکسیون عیب یه جا داره 

درست میگی عزیزم متاسفانه یکی پول داره ولی بددله یکی پول نداره اما خوش اخلاقه همه عیب دارن ولی این کل ...

بنظرم بی پول باشی اما توی خونه با کسی باشی که بهت ارامش بده خیلی بهتر ازینه که پول دار  باشی اما نتونی یه قدم پاتو بذاری بیرون تا خرجش کنی

و خدا هست ....