2737
2734
عنوان

با حرفای عجیب و غریب نامزدم موافقید ؟اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4764 بازدید | 148 پست
دا میزارن اصفهانیا؟

دا کلمه بختیاریه ینی مامان.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر دایی چرا تحمل میکنه؟ یعنی مجرد موندن خیلی بدتر از این وضعه؟

هشت سال باهاشه.. عادت شده براش.اونجوری نباشه انگار یچیزی کم داره.بشدت افسرده و منزوی شده. مرد هایی که اعتماد به نفس ادمو میگیرن باعث میشن طرف فکر کنه ایراد از خودشه و شاید پسره حق داره! 

حتی با مامان بزرگم اینا هم نمیذاره ارتباط داشته باشه. میگه خاله هات ج هستن نبینشون! عمه هات فلانن نبینشون..!

اعیاد خونه ی کسی نمیره! 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2731

وااا خیلی عجیبه ک

ب این میگن غیرت کاذب مضخرف

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

وا چه حرفا ؟؟؟ 

مریضه انگار 🤢

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
بچه غیرتیه چیکارش داری😅✌️

سلام خوبی میشه درخواستم قبول کنی 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
قلبش سیاهه؟ با مشاور درست میشه ؟

ولی به نظرم اصلا هم قلبش سیاه نیست فقط نمیخواد تو خیابون بخندی دوست داره جلو بقیه سنگین باشی ... ببین رفتاراشو نگاه کن اگه فقط مشکلش تو خیابون و پسرای غریبه اس و اینکه سنگین باشی مشکلی نیست ! ولی اگه به موهات یا لباست گیر میده که اینجور بپوش اونجور بپوش این رنگ خوب نیست و محدودت میکنه در اون صورت مشکل پیش میاد .. ما نمیشناسیمش و واسه همینم نمیتونیم درست راهنماییت کنیم ... خودت بهتر از همه میشناسیش و اخلاق و رفتارشو میشناسی

وا یعنی چی اسی جون بیماره مشکل داره ؟

من چند ساله فروشنده م مشتری میاد نه سلام میده نه احترام دولا پهنا میگم بره گمشه بیرون چون مالم هست به هر کی بی احترامی کنه نمیفروشم 

به جاش به اون که با احترام حرف بزنه با احترام حرف میزنم

کلا اخلاقم اینه ...برامون هم فرق نداره مشتری خانم و اقا 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

همه دوست پسر دارن

چند ساله با همن

و قصدشون ازدواجه😐😐😐

پس چرا هر کی میاد طرف من بعد چند روز میره

بی دلیل جدی میگم

کاملا بی دلیل😑😑😑

الانم سینگلی رو ترجیح میدم تا اینطور ضایع شم