2737
2739
عنوان

با حرفای عجیب و غریب نامزدم موافقید ؟اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4764 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی نه سلام میکنی نه خدافظی آخه اینجور که بی احترامیه

والا وقتی میرم خرید اگه تنها باشم سلام میکنم اونم خیلی اروم 😁 ولی وقتی با دوستام میرم یا شوهرم اصلا نه سلام میکنم نه تشکر 😐 دوستام و شوهرم به جام همه کار میکنن دیگه اون فروشنده کشته و مرده سلام و خداحافظ من که نیست 

وای این آقا رو با همسر من قاطی کنن 😂 همسر من همیشه میگه چرا اینقدر سردی چرا هیچکس رو آدم حساب نمیک ...

😂😂😂😂واس خوشبحالت

من برعگس خیلی ریلکس بودم قبل ازدواج..

شوهرم بددل از کار دراومد

یا  ودود ...
2728
قلبش سیاهه؟ با مشاور درست میشه ؟

نمیدونم عزیزم شاید بهتر بشه ولی صد در صد نیست چون دیگه جز اخلاقش شده ب سختی میشه درستش کرد 

وای زندگی کردن با این آدما ب شدت سخته ما تو همسایه ها داشتیم زنه رو پیر کرد دخترای ک شوهر کردن اصلا اب رفت زیر پوستشون 

خیلی فک کن دربارش

2740
با دوس پسرش زندگی میکنه؟

اره.

به باباش میگه میرم دانشگاه که یه شهر دیگست. اما با دوست پسرش دوتا خیابون پایینتر یه خونه اجاره کردن!

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
دقیقاااااا آداب اجتماعی پایین نشون میده 

نامزدت ازون مردای تعصبیه شدیده اگه برات سخته باهاش ازدواج نکن منم شوهرم اینجور بود اما عاشقش بودم پذیرفتم.الان بهتر شده چون من ارایش نمیکنم جلفم نیستم اما خب خیلی سخت بود برام ولی بخاطر دوست داشتنش پذیرفتم و اینکه اخلاقش خوبه

😂😂😂😂واس خوشبحالت من برعگس خیلی ریلکس بودم قبل ازدواج.. شوهرم بددل از کار دراومد

من معمولی ام. اما چون خودش خیلییی مهربونه اینطور فکر میکنه. 

مثلا دست فروش میاد میگه آدامس بخر. هی میگه نه ممنون نمیخوام و اینا. هی اون ادامه میده توروخدا بخر و اینجور چیزا. من اعصابم خورد میشه میگم چرا توضیح میدی اصلا یه بار جدی بگو نه و دیگه جواب نده خب😂😂میگه نهههه دلش میشکنه 😐

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
من یه دوست پسر داشتم لامصب با برادر و پدرمم مشکل داشت اسکل .میگفت کلا مردی نباید بجز من دورت باشه عق ...

حالا این به برادر و داداش کار نداره دیروزم رفتیم رستوران گفت سلام نکن با خانومه حتی نمیزاشت با خانومه ک صاحب رستوران بود سلام کنم