2737
2734
عنوان

اثار ترک نماز کسی تا حالا دور ورش دیده چه بلایی سرش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 103 پست
برکت از زندگی اون شخص میره  هر چی دربیاره برکت نداره  یا وجدانش کمتر میشه  یا افسر ...

پس چرا زندگی ماها اینجوری نیست،البته با خدا خیلی حرف میزنم براش می‌نویسم و خیلی دوستش دارم بنده هاشم از هر نوع مذهب و نژاد وعقیده باشن دوست دارم برای انرژی منفی هم مراقبه و مدیتیشن انجام میدم، چون آرامش  رو اینجوری بدست میارم، خیلی زندگیمون عالیه از همه نظر،نور خدا و محبتش در همه جای زندگیمون جریان داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاری به بقیه ندارم خودم رو میگم هروقت مرتب نماز اول وقت میخونم نظم و آرامش زندگیم بیشتر جالبه ه ...

اینه👊🏻🌺

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2728
بانوی بی نشان من توکاربری قبلیم(پیشی___ملوس)باشما صحبت کرده بودم یه شب یه سوال داشتم اینا آثار ترک ...

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید مربوط به پیروی از اصول اخلاقیه و حفظ ذات و اصل انسانیت

لا اکراه فی الدین هم مربوط به باور انسانه و حرف در این باره بسیار

هیچ کدوم از این موارد با آثار ترک نمازدر تضاد و تناقض نیست و با هم جمع میشند.

یه فرصت مناسب اگر دوست داشتید صحبت میکنیم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
یکم از اون عذاب ها میگی

دیگران بهم تهمت زدن حتی یه مدت کامل نماز میخوندم بعد یه بار نماز نخوندم و از خونه زدم بیرون و تصادف کردم شاید اگ اون تایم نماز خوندنو تو خونه میموندم و بعدش بیرون میرفتم هیچوقت با اون ماشین برخورد نمیکردم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
حالا با ی وضو بخون😉😉🙃

تنها وضو کافی نیست. نماز هم قانونای خودشو داره .

ناخن کاشتی وضو و غسلت قبول نیست .

استحاضه هستی بدون غسل نمازت قبولت نیست مگه اینکه تیمم کنی اونم وقتی اب نیست یا برات ضرر داره .

تنها به وضو نیست . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید مربوط به پیروی از اصول اخلاقیه و حفظ ذات و اصل انسانیت لا اکراه فی ...

ممنونم

اگر پیش بیاد خیلی خوبه 

چون من رو اصول انسانیت تمرکزم خیلی زیاده

اونام نماز میخوندن چرا اینهمه بلا سرشون اومد و خیلیا نماز نمیخونن ولی زندگی خوبی دارن

موضوعو درست متوجه نشدی 

نماز واقعی تورو از کارهای بد دور میکنه چون باید برای قبول واقع سدنش ارشون دوری کنی 

منطور من ترک نماز عمدی بوده که ناشی از غروره یا صفت منفی دیگه اونایی که از اول نخوندن بحثش جداس خیلیا نماز نمیخونن ولی روحشون پیش خداست

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
خیر ندیدم با اینکه خودم‌ نماز میخونم ولی به نظرم موفقیت یا عدم موفقیت ربطی به نماز خوندن نداره

خب خدا نگفته نماز نخوندن باعث میشه که اصلا موفق نشید در زندگی.نباید وعده خدا به اینکه هر انسانی نتیجه تلاشش رو میبینه در نظر نگرفت

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
بله منظور منم اینه صرفا نماز خوندن باعث خوب یا بد بودن آدما و زندگیشون نمیشه

برای نماز واقعی باید از صفات بد دوری کنی تا قبول باشه

من با نماز ارامش ندارم.  چونکه احساس میکنم برای نماز از خیلی چیزا گذشتم . مثل کاشت ناخن   ...

اگه با این دید نگاه کنی و از کاری که می‌کنی لذت نبری فایده ای نداره،اگه خودت دوست داری بخونی شروع کن به لذت بردن از نمازت،حس نکن کارته حس کن عشقته،من برای نماز نخوندنم دلایل خودمو دارم اما کارهایی که برای آرامشم میکنم حسیه و باهاشون لذت میبرم من از خدا لذت میبرم از حرف زدن باهاش از نوشتن براش،در هر حال باید کاری که می‌کنی همراه با حس خوشحالی و خوشبختی و لذت باشه 

2706