2733
2739

اثر ترک نماز 

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ

خودم 

هیچ بلاییم سرم نیومده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه نوع بلایی انتظار دارید؟روایات و قرآن رو بخونید تا متوجه آثارش بشید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مگه با ترک نماز بلایی قراره سر آدم بیاد؟

عاره خب امام علی لعنتشون کرده

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
2740
چه نوع بلایی انتظار دارید؟روایات و قرآن رو بخونید تا متوجه آثارش بشید

میشه بگین

اینایی که دیدم ناامیدی.تکبر زیاد.غرور.خودشیفتگی.بعضیا دربارش بد میگن و...

ترک نماز؟یا از اول نخوندنش؟

برکت از زندگی اون شخص میره 

هر چی دربیاره برکت نداره 

یا وجدانش کمتر میشه 

یا افسردگی میاره چون احساس تکیه گاه نداری واینکه وقتی سجده میکنی از خاک انرژی منفی از بدن خارج میشه وقتی سجده نکنی انرژی منفی درونت میمونه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706