2733
2734
عنوان

وقتی مهمون هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 61 پست

😂😂😂

از وقتی مادربزرگم فوت کرده شب رو جایی نموندم اون زمان هم یادم نمیاد بیدار میشدم چیکار میکردم ولی همیشه قبل مادربزرگم بیدار میشدم😂

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
لنگ ظهر نه ولی وقتی میرم خونشون بخدا ی صبحونه درست حسابی به ادمم نمیدن یا ک اصلا نمیدن ولی وقتی می ...

اها ااوکفهمیدم 

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂 از وقتی مادربزرگم فوت کرده شب رو جایی نموندم اون زمان هم یادم نمیاد بیدار میشدم چیکار م ...

چطوری فونت بزرگ و رنگی کردی؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2731
احتمالا مهمونت سن بالاست. معمولا پدربزرگ و مادربزرگ صبح زود بیدار آدم معذب میشه

حتما .مادرهمسر منم وقتایی که میاد من صبحا آروووم و پاورچین بچه هامو میفرستم مدرسه سرو صدا نکنم که بیدار نشه .بعدش برم بخوابم .بچه هام که میرن بیرون من میخوام برم بخوابم پامیشه میگه سلااااام صبح بخیرررررر😂😂🤩 بعدم رخت خوابشو جمع میکنه میشینه🤭

حرفتون درست ولی وقتی مهمون داری نمیشه مث روزای قبل تا هروقت دلت خواست بخوابی ب احترام مهمون باید زودتر بیدارشد اخه11وقت صبحانه نیست واقعا 

مهمونم ک همیشه نیست فوقش یکی دوروزه 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
چه سختش میکنی مهمونه دیگه حبیب خدا شمام بهتره مهمون داری کمتر بخابی دیگه چاره ای نیست هرچند خودم ن ...

خودم و شوهرم دیر موقع میخابیم بخاطر شغلش

شرایط مهمون داری هم اصلا نداریم

حالا طرف بیاد یه هفته هم بمونه کلا از همه چی عقب میفتیم

انتظاراتمون یکم بیاریم پایین

همین مهمونی ک من دارم از گوشت بره کمتر نمیخوره مرغ بزاری جلوش هم پیف پیف میکنه

ما خونه خودمونم سحر خیزیم.

قبلاً بخاطر بعد مسافت پیش میومد شب خونه جاری و خواهر شوهر بخوابیم.فقط یکیشون عادت دارن بخوابند تا ۱،۲ ظهر.

دیگه من پا میشدم سماور روشن میکردم،چایی درست میکردم،تو اتاق میموندیم‌ تا بالاخره بیدار شن.مجبوری ۹پا میشدن.خدایی نمیشد بشینی تا ۱،۲میزبان پاشه تازه صبحونه بهت بده🥴 

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

دیگه ببخشید شاهزاده خانم صابخونه باید خودشو با مهمون وقف بده مگه اینکه بخواد فراریشون بده صبح آدم صبونه میخوره نه لنگ ظهر 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
چطوری فونت بزرگ و رنگی کردی؟

کاری نکردم کپی پست هست

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
دیگه ببخشید شاهزاده خانم صابخونه باید خودشو با مهمون وقف بده مگه اینکه بخواد فراریشون بده صبح آدم صب ...

درست متن بخون متوجه بشی ملکهه خانوم

گفتم طرف خونه خودش این ساعت صلبحونش میخوره

چ توقعی داره وقتی میاد انتظار داشته باشه ساعت شیش هفت صبحونش اماده باشه

من حالا زیاد جایی نمی مونم ولی موندنی هم میخوابم تا وقتی همه بیدار بشن

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2706