2752
2734

اگه شوهرتون یه خواهرزاده داره که دختره و کسی رو نداره  بعضی وقتا بیاد خونتون حتی شب رو هم خونتون بمونه واکنشتون چیه؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشحال میشم

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍
2731

خواهر شوهر منم تا کم و زیاد میشد میخواست دخترش رو شوت کنه روسرم هر جا میدید که نمیاد سریع میگفت یرو خونه داییت یه بار پیچوندیمشون متوجه شدن از اون به بعد دیگه باهاشون جایی نره هم میذارتش خونه خودشون بمونه 

من دایه بچه اشون نیستم که دائم بخواد بیاد پیش من 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سخت نمی گیرم هرگز

یادمه قدیم تر که کم سن تر بودم و اوایل ازدواج مثل الان سرد و گرم روزگار و نچشیده بودم خیلی جبهه می گرفتم به اینجور موارد کارهای عجیب غریب می کردم 

اما الان که بر می گردم گذشته خودم خجالت می کشم 

چه اشکالی داره بذار بیاد خونت اونم کسی نداره اگر از بی پناهیش نبود چرا بره زیر منت کسی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

مثلا چقدر کسی رو نداره 

چرا کسی رو نداره

پس مادرش کجاست 

شما بچه دارید؟

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
خواهر شوهر منم تا کم و زیاد میشد میخواست دخترش رو شوت کنه روسرم هر جا میدید که نمیاد سریع میگفت یرو ...

اره خب درک میکنم اگه هم اتفاقی بیفته میگن اومده بود خونه شما 

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
2706