2733
2739
عنوان

اثار ترک نماز کسی تا حالا دور ورش دیده چه بلایی سرش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 103 پست
توی زیارت عاشورا خیلیا مثل معاویه و یزید و غیره لعن شدن که نمازم میخوندن

بله ولی چه ربطی داشت

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کاری به بقیه ندارم خودم رو میگم

هروقت مرتب نماز اول وقت میخونم نظم و آرامش زندگیم بیشتر

جالبه هر وقت نماز صبح رو قضا کنم به پیشامد بد برام میوفته

شاید تلقین باشه ولی بهرحال تو زندگیم تاثیر گذاره

2731

منظورم اینه که همه تو این دنیا لعنت شدنشونو نمیبینن بعضیایی که دیدن بلاهاشون مثلا چی بوده

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
دلمو شکونده💔💔💔

ببین عزیزم 

تو اول باید ماهیت این زندگی رو متوجه بشی بعد گله کنی 

ماهیت این دنیا برای ما بنده ها خدا بندکی وامتحان شدنه

تا اشخاص مومن از غیر مومن مشخص بشن 

این دنیا ،دنیا خوشگذرانی نیست 

امیدوارم بتونی به خدا نزدیک بشی وراضی به رضاش بشی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
نه اصلا ندیدم،تو خانواده پدریم هیچکی نماز نمیخونه و هیچ فرقی با خانواده مادریم که بعضیاشون نماز میخو ...

من با نماز ارامش ندارم. 

چونکه احساس میکنم برای نماز از خیلی چیزا گذشتم .

مثل کاشت ناخن  مثل نرفتن خونه کسی 

مثل ارایش نداشتن  تند تند هن باید بری حموم غسل کنی .

کم مونده برم موهامم کوتاه کنم . چون وقتی میرم حموم موهام خشک نمیشن و در پاییز و زمستونم زودی سرما میخورم .

از جمله وقتی بود تازه زایمان کرده بودم و هرروز باید عسل استحاضه متوسطه . میکردم . اوووه 

سخته .

کاش راحتتر بود نماز خوندن . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
طبق نص صریح قرآن علت جهنمی بودن ترک نمازه. بی برکتی در عمر، رزق و روزی. فشار قبر سیاه شدن چهره در ...

بانوی بی نشان من توکاربری قبلیم(پیشی___ملوس)باشما صحبت کرده بودم یه شب

یه سوال داشتم اینا آثار ترک نمازه بعد جمله ی اگر دین ندارید ازاده باشید یا لااکراه فی الدین هم ممکنه از یطرف بگه مثلا اینکارو نکردید نکردید ولی ترازوی اعمال با چیزی که اعتقاد نداری محاسبه بشه؟

2740
گناهم زیاد شد بعدش دیدم ک چ عذاب هایی سرم اومد 😕

یکم از اون عذاب ها میگی

از کجا خوندین  بقیشو...؟

از کتاب های روایی مختلف

گوگل هم سرچ کنید میبینید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من با نماز ارامش ندارم.  چونکه احساس میکنم برای نماز از خیلی چیزا گذشتم . مثل کاشت ناخن   ...

حالا با ی وضو بخون😉😉🙃

اونا بخاطر سیاهی دل ،حسودی ،ظالمی نپذیرفتن حرف حق و... لعن شدن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
از کتاب های روایی مختلف گوگل هم سرچ کنید میبینید

💐❤️

2706