2737
2739
عنوان

وای میشه کمکم کنید؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 52 پست
خب ازبابات میپرسیدی چطورمگه؟

گفتم.بعدش گفت گوشیتو بیار تا بهت بگم چطور

الان میترسم ببرم😢

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

تنظیمات کارخانه هم بزنه ممکنه پسره بازم پیام بده

بهترین راه اینه بذاریش تو لیست سیاه باباتم پرسید بگو مزاحم

دیگم ازین کارا نکن گلدختر 😒😘❤

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ندیدم دختر شماره بده شماها دیدین؟وای یکم غرور داشته باش بابات نمیفهمه پسره میترسه اگه بابات بردا ...

خانم شما چیومیگی.مگه من دست خودم بود؟ تو یه بازی قسمت گپ عمومیش ی پسر اومد شماره داد و حرفای قشنگ زد منم خام شدم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
مگه سیمکارت عوض کردین،گوشی عوض کردین خب چ ربطی داره ب خط خودت پیام میده کع

نه اس نداده.ولی همه شماره ها رو اون گوشیه مونده واسه همین میگه

تنظیمات کارخانه هم بزنه ممکنه پسره بازم پیام بده بهترین راه اینه بذاریش تو لیست سیاه باباتم پرسید ب ...

وای نهههه من دگ توبه کردمممم بخدا تونموقع هم فقط ز سر کنجکاوی بود خودم رابطتمونو بهم زدم ولی اون بعد یکسال باز اس داد 😣میترسم دوباره اس بده

چطور بزارم لیست سیاه؟

گفتم.بعدش گفت گوشیتو بیار تا بهت بگم چطور الان میترسم ببرم😢

عزیزم اصلا نترس . اون پدرته حتی اگه پسره مزاحمتم بشه پدرت میدونه چیکارش کنه . 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2738
خانم شما چیومیگی.مگه من دست خودم بود؟ تو یه بازی قسمت گپ عمومیش ی پسر اومد شماره داد و حرفای قشنگ زد ...

اخه خودت گفتی من شماره دادم الان میگی اون شماره داد

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
شماره ناشناس رو من همیشه مسدود میکنم

منم مسدود کرده بودم.اون سری رفتم تو لیست مسدودی ها بعد اونجا دستم خورد رفع مسدودی شد😢چون شمارشو ننوشتم وحفظ نبودم دگ نتونستم بلاکش کنم

اخه خودت گفتی من شماره دادم الان میگی اون شماره داد

شماره خواست شماره دادم ولی مخمو زد...

حالا ای چیا اصلا مهم نی

وای نهههه من دگ توبه کردمممم بخدا تونموقع هم فقط ز سر کنجکاوی بود خودم رابطتمونو بهم زدم ولی اون بعد ...

تو تنظیماتش هست ،، بر حسب مدل گوشیت البته

برو تو پیام ها تنظیماتش رو چک کن هست

تو تماس ها هم هست

فقط اگر نبود تو تنظیمات عمومی رم ببین

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
وای نهههه من دگ توبه کردمممم بخدا تونموقع هم فقط ز سر کنجکاوی بود خودم رابطتمونو بهم زدم ولی اون بعد ...

برو رو شماره اون پسر که افتاده بالا اون گوشه سه تا نقطه داره اونجا مینویسه مسدود کردن مخاطب اونو بزن

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
تو تنظیماتش هست ،، بر حسب مدل گوشیت البته برو تو پیام ها تنظیماتش رو چک کن هست تو تماس ها هم هست ...

هواوی هس

2706