2733
2734
عنوان

وای میشه کمکم کنید؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 52 پست
وای نهههه من دگ توبه کردمممم بخدا تونموقع هم فقط ز سر کنجکاوی بود خودم رابطتمونو بهم زدم ولی اون بعد ...

آخ اگه سیم کارتت دست پدرت نیس چطور میتونه به پدرت اس بده؟؟ احتمالا پیامهای قبلی پسره تو گوشیت مونده.یا اینکه شماره پسره رو تو گوشیت با اسم سیو کردی.؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه نمیگی سیم خودتو برداشتی چطور زنگ میزنه ب بابات خو؟

فک کنم طرف اشتب گرفته چون رفتم پروفش دیدم اصن نمیدونم کیه😐

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
آخ اگه سیم کارتت دست پدرت نیس چطور میتونه به پدرت اس بده؟؟ احتمالا پیامهای قبلی پسره تو گوشیت مونده. ...

نه من غلط بکنم

پسره اشتب گرفته بود.رفتم پروفشو دیدم اصن نمیشناختم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731
فک کنم طرف اشتب گرفته چون رفتم پروفش دیدم اصن نمیدونم کیه😐

دیوار حاشا بلنده هرچی شد بگو من استغفرلله من چه بدونمـ😉

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
دیوار حاشا بلنده هرچی شد بگو من استغفرلله من چه بدونمـ😉

دعا کن...بابام خیلی شکاکه

دعا کن...بابام خیلی شکاکه

اوو بابای من بدتر ولی الحمدلله زیر ابی همه خلافامو رفتم و تمام 😂😂ایشالله ک بخیر میگذره

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738