2733
2734
عنوان

وای میشه کمکم کنید؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 52 پست
برو رو شماره اون پسر که افتاده بالا اون گوشه سه تا نقطه داره اونجا مینویسه مسدود کردن مخاطب اونو بزن

میتونم کاری کنم زنگ هم نزنه؟😑

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نهههه من دگ توبه کردمممم بخدا تونموقع هم فقط ز سر کنجکاوی بود خودم رابطتمونو بهم زدم ولی اون بعد ...

عزیزم اون پسره که نمیتونه زنگ بزنه گوشی بابا چون خطه تو رو داره فقط بابات میتونه زنگ بزنه بش😹

میتونم کاری کنم زنگ هم نزنه؟😑

اگه بخاد زنگ بزنه فقط گوشی اون بوق میزنه زود زود.فقط شمارش میفته رو گوشی تو که یکی زنگ زده اما هیچیش نمیاد نه پیام نه تماس

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2731
نه اس نداده.ولی همه شماره ها رو اون گوشیه مونده واسه همین میگه

خوب چرا پاک نکردی؟؟؟؟؟؟؟ وقتی گوشیو ریست فکتوری بدی همه چیزت پاک میشه

ادم همینجوری گوشیو نمیبره با همه چیزش بده دست یکی دیگه ک

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
عزیزم اون پسره که نمیتونه زنگ بزنه گوشی بابا چون خطه تو رو داره فقط بابات میتونه زنگ بزنه بش😹

ولی ب بابام اس داده ها😢گفته سلام من دوست عسلم

حتما پروفش یچی بوده ک بابام شک کرده وگرنه اینطوری با حالت تهدید امیز بامن حرف نمززد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
خوب چرا پاک نکردی؟؟؟؟؟؟؟ وقتی گوشیو ریست فکتوری بدی همه چیزت پاک میشه ادم همینجوری گوشیو نمیبره با ...

من اصن بلددد نبودم😢

2738
من اصن بلددد نبودم😢

حالا الانم ب روی خودت نیار ک بدتر بابات فک کنه چی بوده

اگرم گفت بگو تو گروه حتما کسی شمارمو برداشته...چون بلد نبودم بزنم شمارم پنهان شه...

حالا همه اینا ب کنار اون چ احمقی بوده وقتی دیده خودت نیستی باز پیام داده گفته دوست عسلم

باید مینوشت ببخشید اشتباه شد

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
حالا الانم ب روی خودت نیار ک بدتر بابات فک کنه چی بوده اگرم گفت بگو تو گروه حتما کسی شمارمو برداشته ...

بابام جوابشو نداده ک.وگرنه ی پا داشت ی پای دگ هم قرض میکرد میرفت

نگفته کی هسم فقط گفته دوست عسل نمیدونم چرا بابام شک کرده چون خیلی از دوستام ک رو خط خودم نبودن ب بابام اس داده بودن ک بابام شمارمو بهشون بده ولی نمیدونم چرا شک کرد

عسل چی شد 

خدا به خیر کنه 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
بابام جوابشو نداده ک.وگرنه ی پا داشت ی پای دگ هم قرض میکرد میرفت نگفته کی هسم فقط گفته دوست عسل نمی ...

پروفش مشکوک بوده احتمالا 

برو بزارش تو لیست بلاک 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
پروفش مشکوک بوده احتمالا  برو بزارش تو لیست بلاک

رفتم چک کردم گوشی بابامو

نمیشناسم طرفو

پروفش خودشه ولی من نمیدونم کیه

اخه یارو اس میده.مثلا اگ بابام بپرسه کی هسی اونم بگه با دختر شما دوس بودم میدونی چی میشه😢

مگه نمیگی سیم خودتو برداشتی چطور زنگ میزنه ب بابات خو؟

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706