2733
2734

معذرت میخوام برای ترک خ.و.د.ا.ر.ض.ا.ی.ی چکار باید کرد وقتی نیاز شدید داری شرایط ازدواج وخاستگارم نیست خودم حالم بد میشه ازین.کار فحش ندین فک میکنم یه بیماریه راهنماییم کنین 

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

برودکتر

فکرکردم نوشتی برا ترک پا

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عوارضشو بخون .بعدم حس کن اگه اونکارو نکنی و بجاش دعا بخونی و نماز با بدن پاک چقدر حالت بهتر میشه 

خودارضایی پوست صورتو کدر میکنه زیر چشم و کبود میکنه باعث میشه سنت بیشتر ازاونچه هست بره بالا بیناییت ضعیف میشه 

اینا فقط عوارض جسمیشه 

از نظر شرعی هم که حرومه و ازدواج با خود حساب میشه

مثل آدمی که اعتیاد به مواد مخدر داره و ترک میکنه باید خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی اراده ی قوی داشته باشی تا بتونی اینکارو ترک کنی 

جدا از بحث گناهش .اگه به اینکار ادامه بعدی بعدها توی زندگی زناشویی به مشکل میخوری و رابطه مناسبی نمیتونی داشته باشی 

مشاوره برو

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
برودکتر فکرکردم نوشتی برا ترک پا

چه دکتری؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2740

خیلی روش های ترک وجود داره عزیزم یه نفر اینجا یه تاپیکی زد که قفل شد از تجربش گفته بود گفته بود ورزش کنید یا باید فیلم های بد رو دیدن رو کاملا تموم‌ کنی ینی  شکن رو پاک کنی شبا موقع خواب اگه وسوسه به انجامش شدی تا جایی که جون داری دراز نشست بری اگه موقع حموم و دشویی این مشکل برات پیش میاد باید توی حموم آب رو یخ کنی و تایم بزاری که بیشتر از اون تو نمونی در رو هم هیچوقت قفل نکنی فقط توی دشویی به اون نقطه دست بزنی و روی یه جا کاغذ بنویس ضرر هاش رو روی دستت یه دایره بکش همش وسوسه شدی بهش نگاه کن یادت بیوفته باید بری برگه ضرر هاش رو نگاه کنی اون خانومه نوشته بود به ساعت دور روی دیوار خونه نگاه می کردم چشمام نمی دید این یکی از دلایلی بود که خیلی بهم کمک کرد آخرین راه حل مشاور هست و این که توی خونه تنها نمون شبا تنها نخوای و لباس ها کامل بپوش

چه دکتری؟

نمیدونم روزه بگیر

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

خودتو مشغول کن ، از چیزایی که باعث تحریکت میشه دوری کن ، تا میتونی تنها نمون ، اگه یه کاری با هدف برای خودت جور کنی که انقدر بهش مشغول باشی و خسته ت کنه که شبا مثل جنازه بیفتی بخوابی دیگه اصلا بهش فکر نمیکنی ، راستی تغذیه هم مهمه چیزای گرم نخور 

خیلی روش های ترک وجود داره عزیزم یه نفر اینجا یه تاپیکی زد که قفل شد از تجربش گفته بود گفته بود ورزش ...

ممنونم از راهنماییتون لطف کردین

خودتو مشغول کن ، از چیزایی که باعث تحریکت میشه دوری کن ، تا میتونی تنها نمون ، اگه یه کاری با هدف بر ...

ممنونم 

عزیزم این رو یادم رفت بهت بگم خیلی خیلی میل جنسی در آینده رو پایین میاره ببین فقط مهم ترین چیز رو یادم رفت بهت بگم نماز و روزه این دو تا خیلی مهم هستن من به چشم دیدم که با نماز خوندن ترک کردن اعتیاد رو نماز که بخونی خودت نمی تونی سمت گناه بری هر چند بار توبه مردی و شکستی عیبی نداره یه تپبه بکن یه نظر بکن بکو یازده تا شیر کاکائو به بچه های کار مثلا ده محرم توی روز خیلی سنگین نباشه شکمت روزه بگیر سه جهار ساعت گشنه بمونی فکرت میره سنت گشنگی