2733
2734
عنوان

برای ترک باید چیکار کرد😞خیلی گناه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 42 پست
خوب ادم وقتی سرش شلوغ باشه همچین کاری امجام نمیده

هیچ ربطی نداره کوچک ترین ارتباطی نداره یه درصد بگیم داره هم یه بچه ۱۵ ساله وقتی گمراهی کشیده بشه سرش هر چقدر شلوغ بشه مانعی برای انجام اشتباهش نیست

اتفاقا وقتی عصبیم بیشتر انجامش میدم 

فهمیدم ریشه اصلی کجاست ببخشید استاتر جسارتا می پرسم توی خانوادتپن تنش و یا دعوا هست توی زندکی عادی بیرون یا داخل خونه جیزی اذیتت می کنه جون بیشتر برای خلاصی از استرس و عصبانیت سمتش می رن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله متاسفانه 

من حتی به فیلماشم اعتیاد پیدا کردم فک کنم تنها راهش ازدوتجه😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
ایندفعه حسش بیاد سراغم حتمااا اینکارارارو میکنم ممنون

قربونت ❤ ببین گلم هیچ آدمی کامل و به دور  از گناه نیس فقط باید بتونی وشهامتشو داشته باشی تا ازش دوری کنی یه کار دیگه میگم دوست داشتی انجام بده 

یک کاغذ بردار واول هرچی دوست داری با خدا صحبت کن وتوش بنویس و  بعد ازش بخواه تا کمکت کنه تا بتونی این کار رو ترک کنی در آخر هم بنویس خدایا شکرت که من تونستم اینقدر راحت این کارو ترک کنم و به حس خوبی که بعد ترک کردن داری فکر کن شک نکن خیلی راحت باهاش کنار میای

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2728
هیچ ربطی نداره کوچک ترین ارتباطی نداره یه درصد بگیم داره هم یه بچه ۱۵ ساله وقتی گمراهی کشیده بشه سرش ...

من اصلا نمیدونم اولین بار از کجا فمیدم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
قربونت ❤ ببین گلم هیچ آدمی کامل و به دور  از گناه نیس فقط باید بتونی وشهامتشو داشته باشی تا ازش ...

حتمااا ممنونمم

من حتی به فیلماشم اعتیاد پیدا کردم فک کنم تنها راهش ازدوتجه😞

آخه ازدواج زوده الان برای من 

اگه این عادت رو بتونیم ترک کنین فیلم هاش هم به مرور زمان میشه 

تو اول این مهم باشه که این عادت رو ترک کنی فیلمم  دیدی اشکال نداره ولی این کارو نکن تا به مرور زمان خوب بشه

کاربری برای ۲ نفره❤🌈الهی همونی بشه ک میخوای 🌚🖤
2740
فهمیدم ریشه اصلی کجاست ببخشید استاتر جسارتا می پرسم توی خانوادتپن تنش و یا دعوا هست توی زندکی عادی ب ...

یجورایی تو زندگیم استرس واضطواضشدید دارم گرفتارم چندتا مشکل باهم اینا خیلی تاثیر داره وقتی حالم خوبه ارومم نمیرم سمت اینکار

آخه ازدواج زوده الان برای من  اگه این عادت رو بتونیم ترک کنین فیلم هاش هم به مرور زمان میشه ...

فیلمو ببینممحاله بتونم خودمو کنترل کنم 

یجورایی تو زندگیم استرس واضطواضشدید دارم گرفتارم چندتا مشکل باهم اینا خیلی تاثیر داره وقتی حالم خوبه ...

فهمیدم گلم خیلی کار اشتباهیه باید سریع خارج کنی استرس هارو با آهنگ و نقاشی کشیدن تخیلیه کن