2737
2734
عنوان

برای ترک باید چیکار کرد😞خیلی گناه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 42 پست

باید تو روز انرژی خودتو تخلیه کنی حسابی ورزش کنی پیاده روی یا کارای خونه با هر چی که میتونی آنقدر خودتو خسته کنی و سرگرم که فرصت نکنی حتی بهش فکر کنی 

اصلا فیلم وعکس های اونجوری نگاه نکنی وهر چی تو گوشیت هست پاک کنی 

ارتباطتو با خدا بیشتر کنی و اگه میتونی روزه بگیر خیلی کمک میکنه 

سعی کن کمتر تنها بمونی تا بهش کمتر فکر کنی

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این رو یادم رفت بهت بگم خیلی خیلی میل جنسی در آینده رو پایین میاره ببین فقط مهم ترین چیز رو یا ...

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
باید تو روز انرژی خودتو تخلیه کنی حسابی ورزش کنی پیاده روی یا کارای خونه با هر چی که میتونی آنقدر خو ...

بعضی وقتا دلم میخواد عکس ببینم چند وقت انجامش نمیدوم یهو دیگه نمیتونم طاقت بیارم 

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2731
بعضی وقتا دلم میخواد عکس ببینم چند وقت انجامش نمیدوم یهو دیگه نمیتونم طاقت بیارم 

عادیه که نتونی تحمل کنی چون یه عادت هست مثل این که هر روز صبح از خواب پا می شیم عادت داریم صورتمونو بشورین نشوریم کلافه ایم اینم همینه ولی ده روز سختی داره بازم می کم من آدم محجبه ای نیستما چون خیلی دیدم میگم نماز خیلی خیلی تاثیر داره و ورزش انرژی رو خنثی می کنه

غم وغصه نداری خوشی زده زیر دلت که به فکر همچین کاری میفتی لابد

آنطورشی بهتره حرف نزنید گلم ما حتی ایشون نیستیم ربطی به خوشی نداره یه اشتباهه که باعث گمراه شدن بچه از دوستا از مدرسه یا از گوشی موبایل و یا حتی از آگاه نکردن خانوادش راجب بدنش رخ می ده قضاوت.ممنوع# 🙂🙏🏻

وفتی طاقتت کم میشه گوشیتو خاموش کن واگه میتونی برو بیرون از خونه  ،، نمیتونی سریع وضو بگیر و نماز بخون نمیتونی فقط وضو بگیر وبا خدا صحبت کن و فکر کن که امام زمان یه گوشه وایستاده وداره نگات میکنه باهاش حرف بزن ازش بخواه تا کمکت کنه اگه یک کدوم از این کارارو بکنی بهت قول میدم از فکرش میای بیرون 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2740
عادیه که نتونی تحمل کنی چون یه عادت هست مثل این که هر روز صبح از خواب پا می شیم عادت داریم صورتمونو ...

❤❤❤❤

آنطورشی بهتره حرف نزنید گلم ما حتی ایشون نیستیم ربطی به خوشی نداره یه اشتباهه که باعث گمراه شدن بچه ...

خوب ادم وقتی سرش شلوغ باشه همچین کاری امجام نمیده

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
آنطورشی بهتره حرف نزنید گلم ما حتی ایشون نیستیم ربطی به خوشی نداره یه اشتباهه که باعث گمراه شدن بچه ...

اتفاقا وقتی عصبیم بیشتر انجامش میدم 

منم متاسفانه این عادت رو دارم و یه مدت به کمک ورزش خیلی کمتر شد ولی دوباره با تعطیل شدن ورزش ها برگشته دیگه دارم کلافه میشم حالم از خودم بهم میخوره خیلی دوست دارم ترک کنم و قطعا این کار رو میکنم

کاربری برای ۲ نفره❤🌈الهی همونی بشه ک میخوای 🌚🖤
وفتی طاقتت کم میشه گوشیتو خاموش کن واگه میتونی برو بیرون از خونه  ،، نمیتونی سریع وضو بگیر و نم ...

ایندفعه حسش بیاد سراغم حتمااا اینکارارارو میکنم ممنون

منم متاسفانه این عادت رو دارم و یه مدت به کمک ورزش خیلی کمتر شد ولی دوباره با تعطیل شدن ورزش ها برگش ...

خیلی بده خیلییی تو فیلمم میبینی ؟