2733
2734
عنوان

با شوهرم بحثم شده بود دوروز قبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 72 پست
وقتی هزار بار اینجوری از تهران چهار ساعت راه پاشده اومده و کتک زده دیگه ترس تو جونمه چایی چیه دیگه&n ...

تو که قبلا تجربه کردی چراباز تکرارکردی خواهرجان

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی هزار بار اینجوری از تهران چهار ساعت راه پاشده اومده و کتک زده دیگه ترس تو جونمه چایی چیه دیگه&n ...

خب ببین سر چی بوده علتش چی بوده همونطوری که اون نباید کتک بزنه توام نباید غر بزنی غر زدن زنا برای مردا حکم کتک زدن رو داره ...تو که اینقد میترسی چرا از یه روش دیگه برا حرف زدن استفاده نمیکنی 

2731
نمی‌ترسم بابا پشت تلفن مثل چی حرف میزنم ولی خب از کتک زدنش میترسم 

یه شوکر بخر برا اینجور وقتا 😂

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خب آخه تقصیر من نیس ک 

میگم تو که میدونی آخرش چی میشه حالا تقصیراونم شد تو کوتاه بیا دیگه جلو بچه زشته این کارا

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏
2740
زشت اینه ک اون حرف زور بگه 

فعلا که خداروشکربه خیرگذشته وخوابیده،بیدارشدم بعد چندروزاومده به یه چیزایی نیازداره😂توم یه ذره کوتاه بیای حله همه چی😁

من از اینکه وسط دعوا شوهرم تلفن رو روم قطع میکنه متتتتتتنننننففففرم😡

میدونی چیکار کردم ؟چندین بار وسط دعوا داشت حرف میزد تلفن رو قطع کردم هرچی هم زنگ‌میزد جواب نمیدادم 

انقدر عصبانی میشد که نگو بعد که جواب میدادم میگفتم چیزی که عوض داره گله نداره 

چند بار اینکارو کردم دید چقدر زشته کارش دیگه اونم نکرد

خدایا صدایت میکنم چون در این دنیا دیگر صدا به صدایی نمیرسد،اما تو شنوایی
خخخخخ

حالا جدای از شوخی اگه زدت این دفه یه کاری کن که دفعه اخرش باشه خودتو بزن به غش بکشونش تا سرم و درمونگاه 😁سعی کن در حین غش یه چیزایی ام بندازی بشکونی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706