2737
2739
عنوان

باورتون میشه یکی از برادرزاده هامو8ساله ندیدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 56 پست
ینی مادر پدرتونم نمیرن؟ ببهشید واقعا شرمندم میدونم جسارته ولی خب شما هم مقصرید کلا تو این هشت سال ی ...

نه عزیزم دشمنت شرمنده الهی خب نه پدرومادرم نمیرن چون مسافرت رفت دیگه براشون سخت شده.خود برادرم میاد سالی چندبار سرمیزنه  بعدم عزیزم نگفتم که پدر ومادرم تو 8سال فقط فقط یه بار زنگ زده خونه ی برادرم که! اتفاقا هرچند وقت یه بارم زنگ میزنه اتفاقا دلشونم میخواد بابرادر زاده ام صحبت کنن ولی پسر بزرگ برادرم صحبت میکنه باپدر ومادرم ولی کوچیکه انگار نه

فکر نمیکنم دلیلش این چیزاباشه گلم چون زیادم انگار ادم اجتماعی نیس ولی خب دیدن خانواده مامانش میره هر ...

مطمئن باش دليلش همينه اينو من ب عنوان ي ادمي ك اجتماعي نيستم و حوصله فاميل ندارم ميگم. جونم ميدم واسه خانواده مادرم چون پدربزرگ مادربزرگم بدون من غذا ام راحت نميخورن. هر روز حال منو ميپرسن خاله ها دايي ها مادربزرگ و... مشكلي واسم پيش بياد لازم نيست بگم اونا زود تر از چهره من ميخونن

اما خانواده پدرم چندين سال يكبار ميبينم نه زنگي نه محبتي وقتيم ميبينيشون انگار هزار ساله ديدنت

فقط ميفهمن تو فلان سال رفتي دانشگاه تا روزي ك ارشدت بگيري بفهمن درست تمام شده بعد ٦ سال. منم بزور ميرفتم خونه پدربزرگ پدري اونم كم و  فقط ب احترام و اصرار پدرم

از نظر من جايي ك بود و نبود و حال خوب و بدم مهم نيست نبايد باشم چون فرماليتست.

دقيقا حسش درك ميكنم 

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

15سالمه تو تمامه عمرم عموم رو ندیدم بااینکه هرسال میاد شهرمون 

بچه های عمم رو ندیدم  بااینکه  ابجی هام دیدن 

فامیل هامو تو خیابون ببینم نمیشناسم

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
2728
مطمئن باش دليلش همينه اينو من ب عنوان ي ادمي ك اجتماعي نيستم و حوصله فاميل ندارم ميگم. جونم ميدم واس ...

چی بگم والا خدا میدونه ولی اخه 8سال حتی یه بارم نیاد یکم عجیبه داداشمم اخلاقشو میشناسم از مامان وبابام خیلی حساب میبره ومامان وبابام هم همیشه میگن پس فلانی کو چرا نمیادببینیمش؟میدونم داداشمم خیلی فشار میاره به برادر زادم که بیارتش

چی بگم والا خدا میدونه ولی اخه 8سال حتی یه بارم نیاد یکم عجیبه داداشمم اخلاقشو میشناسم از مامان وباب ...

شما بش زنگ بزن پيام بده حالش بپرس پيگيرش باش. همين تاپيكي ك زدي نشون ميده چقدر دوسش داريو فكرت مشغولشه همين دلواپسيو محبتو ب خودش منتقل كن ❤️

شما بش زنگ بزن پيام بده حالش بپرس پيگيرش باش. همين تاپيكي ك زدي نشون ميده چقدر دوسش داريو فكرت مشغول ...

پی گیرشم میگم که اصلا حاظر نیست ارتباطی داشته باشه از همون 8سال پیشم همینطور بود

شما بش زنگ بزن پيام بده حالش بپرس پيگيرش باش. همين تاپيكي ك زدي نشون ميده چقدر دوسش داريو فكرت مشغول ...

اینطورم که شنیدم با داداشمم یه اختلاف های جزیی داره میگم شاید اینم بی تاثیر نباشه تو ارتباطش باما

2738
اینطورم که شنیدم با داداشمم یه اختلاف های جزیی داره میگم شاید اینم بی تاثیر نباشه تو ارتباطش باما

تاثير ميذاره اره

ذهن این بچه پر از نفرته. از طرف شما هم محبتی ندیده. متاسفانه برادرتون هم‌تلاشی نکرده شما هم کتری نکردین . حالا‌هم بعد هشت سال نمیشه کاریش کرد. مگر اینکه به برادرتون بگید من دوست دارم ببینمش نظرت چیه 

فکر کنم بخاطر تلافی از برادرم اینکارو میکنه

من فکرنمیکنم.

چون سالی یکبار اومدن یا نیومدن تلافی کردن نداره.

دیدن یا ندیدن شما براش فرق نداره.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2706