2733
2734

یکی از برادرام شهردیگه زندگی میکنه دوتا پسرداره خودش تقریبا سالی 3.4بار میاد سرمیزنه به منو مامانم وبابام اینا بعضی وقتا خانمش واون یکی پسرش هم همراهش میان ولی پسرکوچکش الان 8سالی میشه اصلا نیومده به دیدن ما بنظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودشون چه بهانه ای میارن برا نیومدنش؟

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738

وااا خب عمه های منم ۹ ساله مارو ندیدن از وقتی که خواهرم به دنیا اومد دیگه ندیدمشون الان خواهرم ۹ سالشه 

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   
وااا خب عمه های منم ۹ ساله مارو ندیدن از وقتی که خواهرم به دنیا اومد دیگه ندیدمشون الان خواهرم ۹ سال ...

خب اخه پدربزرگ ومادر بزرگشم که میشن پدر ومادر من روهم 8ساله نیومده ببینه

کوچکم که نیست بگم مادر مهربانش یاد میده عزیزم ....ایشالا که سرش سلامته و نمیاد ، بعضی نوه ها به خانواده پدری بی محبتن ، خب شما مهیا کنید برید اگر میشه یا تماس بگیرید بگید حتما اومدنی با پدرش بیاد دلتنگشید 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2706