2733
2739

دو دلم واسه طلاق همه وسایلمو جمع کردم لباسام تو چمدونه همین فردا صبح میتونم جمع کنم واسه همیشه برم خودشم هیچ تلاشی واسه بدست اوردن دلم نمیکنه ولی من احمق بهش وابستم میگ من هیچ حرفی نمیزنم میخای طلاق بگیر میخای بمون فقط من از لین بلاتکلیفی داربیام

دعوامون شد برگشت گف از تو بهتر وخشگلتر است دیگ کاری باهات ندارم من خستم از این زندگی تو شهر غریب خانوادش طردم کردن خودشم کوه یخ من صبح تا۱۲شب اینجا تنهام میاد خونه نگامم نمیکنه دیگ نمیکشم کنارش حس پیری و زشتی میکنم اینقد ک تحقیرم میکنه

همه فکرم شده طلاق فقط خیلی دو دلم میترسم از دلتنگی بعدش خیلی بهش وابستم چیکار کنم

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشاوره تنها راهه طلاق حالا زوده منشا مشکل دو طرفس

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2740

من باشم میزنیم بهش و میرم اصلا خودت حقیر نکن برو و یه زندگی عالی بساز😋

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2706