2737
2739
عنوان

شوهرم میخواد بره مدافع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3113 بازدید | 136 پست

ما ی سری تو سفر کربلا با ی خانم و اقا همسفر بودیم انقد این اقا خوش اخلاق بود با خانمش وااای ی جوری رفتار میکرد انگار جز این هیچ زنی وجود نداره همه کاراشو میکرد همه توجهش ب زنش بود خلاصه عالی ولی اون موقع نمی شناختمشون.از سفر ک برگشتیم چند ماه بعدش تو تی وی خبر شهادتشو شنیدم اصلا قلبم وایساد انقد شوکه شدم.شهید خیلی معروفی ام هست مدافع حرم بود موقع شهادت بچش سه ساله بود.چقد براش غصه خوردم برای زنش ک ی همچین فرشته ای رو از دست داد

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم ۵ سال هی اومد گفت توروخدا بزار برم سوریه هربار بهش گفتم‌ بری برگردی می بینی طلاق گرفتم‌ رفتم اما کار خدا و روزگار یه طوری شد تو کارش یه ماموریت پیش اومد که خودم با آینه قرآن بدرقش کردم رفت واقعا طلبیدش انگار حضرت زینب🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2731
منم بهش گفتم برو.ولی واسه هدف درست برو. آخه شوهر من همش تو زندگی بی انگیزه اس. هیچ چیزی حالش و خوب ن ...

فکر کردن به مردن در صورتی که ب زندگی عادی و روزمره هم برسه ادم که اشکالی نداره

ولی خب شاید همین واسش بشه یه انگیزه و از این حال و هوا در بیاد

اخه بچه های مدافع خییییلی باحال و شوخ و با انگیزن

شاید روی همسرت تأثیر بزاره و حالش خوب بشه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2738
چی بگم از کجاش بگم.... البته شوهر من پلیس هست

میدونی من خودم ارادت زیادی به حاج قاسم و شهدا دارم.هنوزم گریه میکنم براش. نمیخوام اون ادمی که شوهرم و از این کار منع میکنه من باشم. اصلا نمیدونم خودمم دقیقا چی میخوام. از یه طرف یه هدف والا و ارزشمند از یه طرف دلبستگی به دنیا.ممکنه ادم ها به خاطر یه ویروس منحوسم بمیرن.ولی بعضی ها هم شهید میشن.

همین الان یکی تاپیک زد فروش کلیه...به شوهرت بگو اگه مرده بره بچه های کار تهرانو جمع کنه نمی خواد بره ...

منم بهش گفتم اول برو تو اردو جهادی به نیازمندا کمک کن

2706