2737
2739
عنوان

شوهرم میخواد بره مدافع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3113 بازدید | 136 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونا که آخه نمی‌برن مگه خرتوخره هرکی بخواد بره داره تو را با عرض معذرت سرکار میزاره 

نه اگه خیلی پیگیری کنه میتونه موفق بشه اینا همش قسمت و لیاقت اگه لایق باشیخود به خود به این راه کشیده میشی

بره مدافع سلامت بشه مردم کشورش ک واجب ترن گل داوطلب کرونایی خیلی احتیاج داریم حداقل اینطوری کنارتم هست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
بزار بره مگه تو خوشبختی و سعادتش نمیخوای این بهترین عاقبت بخیریه در ضمن همه که شهید نمیشن ابشالا میر ...

واقعا؟ میخواد بره مرز. من بهش گفتم جلوت و نمیگیرم.اگر دلت میخواد برو ولی قبلش سعی کن مثل شهدا زندگی کنی. غردو جهادی برو .اخه شوهر من خیلی معمولیه. نمیدونم ورا همچین فکری تو سرشه. خیلی هم مذهبی نیست

نه اگه خیلی پیگیری کنه میتونه موفق بشه اینا همش قسمت و لیاقت اگه لایق باشیخود به خود به این راه کشید ...

کی این حرفو زده اونم برای مرز خداییش یه چیزایی نگید آدم شک کنه برای مرز یا سربازه یا بسیجی های بومی یا نیروهای مسلح غیر از اونم هیچکسو نمی‌برن 

خب اگه از مرز کشور خودمون می خواد دفاع کنه خوبه. ولی سربازا که هستن. اگه میبینی هی کله ش بو قرمه سبز ...

۵ ساله ازدواج کردیم بچه نداریم. از بچه خوشش نمیاد.

اونا که آخه نمی‌برن مگه خرتوخره هرکی بخواد بره داره تو را با عرض معذرت سرکار میزاره 

یکی از دوستاش تو سپاهه میتونه پارتیش بشه.میگه میبرن اموزشت میدن چند ماه.بعدم اعزامت میکنند

2706