2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد بره مدافع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3113 بازدید | 136 پست
یکی ازدوستای شوهرمم رفته. پول خوبی توش هست

عهههه چقد مثلا

دوست من شوهرش چن سال پیش رفت اینا نامزد بودن رفت بعد چن ماه با بدن سوخته برگشت تمام بدنش سوخته بود افسرده شد کلا نامزدیشو بهم زد حتی نزاشت دوستم بره ببینتش😢😓

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار بره مگه تو خوشبختی و سعادتش نمیخوای این بهترین عاقبت بخیریه در ضمن همه که شهید نمیشن ابشالا میره و سربلند بر میگرده اگرم شهید بشه بدون شهدا زندن مثل مرده ها نیستن تاثیرش رو تو زندگیت و وجودش حس میکنی شوهر منم میخواد بره

بهش بگو خیلی خود خواهی که میخوای منو تنها بزاری بری

اخه میدونی ادمی که چند ماه بعد ازدواج تو فکر رفتن بود من همش به این فکر میکنم پس چرا ازدواج کرد. کلا از زندگی کردن ساد نیست. همش به فکر مردن هست. نمیدونم چرا با من ازدواج کرد. خیلی هم میگفت عاشقمه

2728
اخه میدونی ادمی که چند ماه بعد ازدواج تو فکر رفتن بود من همش به این فکر میکنم پس چرا ازدواج کرد. کلا ...

مذهبیه؟ چ جالب ک طلافروشه.مذهبیا طلافروشی رو مکروه میدونن

2738
واقعا برای تویی که دوست شوهرت میگی رفته و پول خوب گرفته متأسفم.  خاکبرسرت قیمت نبود شوهر و پد ...

وااا حالا چرا بهش بد و بیراه میگی خاک بر سرت چیه میتونی با لفظ خوبم بگی 

واسه جون شوهرت چند قیمت میزاری ؟؟ خجالت نمیکشی این حرفو میزنی طرف جونشو واسه امنیت ما داده تو میگی پ ...

اره واقعا اونا به خاطر اعتقادشون رفتن. نه پول.

شوهر منم دغدغه پول نداره.تازه حقوقشونم خیلی کمه. اصلا اینجوری نیست که میگن. 

شوهر من اخه اعتقادش هم اونجوری نیست. مذهبی و اهل نماز روزه و مسجده. اما خیلی معمولی

2706