2733
2739

انگار از قیمتا خبر ندارین ک میگین با هشتاد میلیون میشه خرید 

ارزونتریناشم بخان بگیرن بالا صدتومن میشه .دیگه چقد توقعشونو بیارن پایین مشکل از ریشس خدا لعنتشون کنه

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
مغروره و البته اروم ، میگه اوون خونه تهیه میکنه جهیزیه وظیفه ماست  اصن دختر زیرک و زبل و پرروی ...

از اینکه خواستگار پزشک و تو 33 سالگی داره رد میکنه پر واضحه 

بهش بگو یکم از دهه هشتادی ها یاد بگیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی طرف پزشکه درآمدش خوبه دیگه خودش میتونه یه زندگی فراهم کنه، پسره اگه دوستتو بپسنده خودش همه چیو ...

اینم فکر خوبیه 🤔🤔بعضی پسرا وقتی ببینن طرف لیاقت داره چشم پوشی میکنن 

فقط اینکه خانواده پسر چی ؟ تو شب خواستگاری چی بگن 

من خودم شوهرم گفت همه چی به عهده من ، ( ینی خودش) ولی خیلیا قبول نمیکنن میگن عروس اویزون 

من خودم سرویس چوب رو خریدم و لباسشویی و چند تیکه وسایل مهم اشپزخونه وسلام کلا شد22تومن اسفند97

سال ۹۷😐الان ی سر به مغازه ها بزن ببین چخبره

2731
بهتره آدم توقعاتش رو بیاره پایین تو بتونه سرو سامون پیدا کنه

این که خیلی درسته حرفتون گلم.ولی واقعا بیداد میکنه ما برای خواهرم داشتیم جهاز میخریدیم بخدا مغزمون سوت کشید اصلا دست رو هرچی میزاری انقدر گرون که ادم میمونه چه کنه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
من انقدر دیدم دختره حتی ۱ چوب کبریت هم نیاورده پسره هم خونه خریده هم لوازم. دوستت خیلی ساده اس طفلی

آره جونم ولی اون بنده خدا هم میخواد غرورش حفظ بشه

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
اخه سنشم کم نیست که عقد طولانی بمونن وام ازدواج هم دیر میدن  فقط خدا لعنتشون کنه طبیعی ترین حق ...

مگه قراره جهیزیه همه چی تموم بگیره!!! در حد توانش بهترینهارو بگیره برا شش نفر چینی.... در ضمن این رسم غلطه که دختر جهیزیه تموم ببره، جهیزیه اصلش به عهده ی پسر هستش، حالا خونواده ی دختر لطف میکنن، سخت نگیریید، به دوستم بگو سخت نگیره فعلا پسره رو ببینه حرف بزنه، خدا راهگشاس

2738
اینم فکر خوبیه 🤔🤔بعضی پسرا وقتی ببینن طرف لیاقت داره چشم پوشی میکنن  فقط اینکه خانواده پسر چ ...

ولی باهاش صحبت کن بگو بخاطر این جیزا شدنستو از خودت نگیر

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
شما تازگیها برای جهیزیه اقدام‌کردین؟ یه سر به بازار بزنین ببینین چه خبره .بعدم الان داماد هام بیچاره ...

بعضی وقتا دلم ب پسرا میسوزه طفلیا 

انگار خیلیا مغازه نرفتن یا از قیمتا خبر ندارن ارزونتریناش بالا صد میشه ک متاسفه جنسش خوب نیست دوبار استفاده کنی خرابه 

مگه قراره جهیزیه همه چی تموم بگیره!!! در حد توانش بهترینهارو بگیره برا شش نفر چینی.... در ضمن این رس ...

بابا بخدا پسر ها هم ویگه گناه دارن هر دو طرف سخت شده

من انقدر دیدم دختره حتی ۱ چوب کبریت هم نیاورده پسره هم خونه خریده هم لوازم. دوستت خیلی ساده اس طفلی

خدا کمکش کنه ولی یجاها خوبه ادم خودشو بزنه به پررویی و پوست کلفت بودن ، غرور همیشه خوب نیست 

اره بعدم هی بشینن بگن واااای چرا ازدواج کم شد چرا جمعیت داره رو به پیری میره چرا تولید مثل کم شد&nbs ...

بعد یه چیزی قبول داری تحت هر شرایطی تو تی وی زورررر میزنن میگن بزایین فقط بزایین ده تا ده تا بزایین فقط

خجالت نمیکشن نمیدونم چرا😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706