2733
2739

والا با ۸۰ میلیون چرا نمیشه جهاز گرفت؟؟؟؟؟

خوبه یه کم توقع رو بیاریم پایین 

سه تیکه رو بنداز گردن داماد 

یه مبل راحتی

یخچال ایرانی و خیلی چیزهای بیخودی هم نخره

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جهاز نسبتا نسبتا ها نه کلا ابرومند الان ۳۰۰ ۴۰۰ میلیون پولشه.بابا از کجا بیارن؟حق دارن بخدا

چ خبره مگه باید از ریز تا درشت رو ببره، از قدیم گفتن اجناس بزرگ با داماد هستش

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2728

وقتی طرف پزشکه درآمدش خوبه دیگه خودش میتونه یه زندگی فراهم کنه، پسره اگه دوستتو بپسنده خودش همه چیو هندل میکنه

به دوستت بگو فرصتتو از دست نده سنتم بالاس حالا با یه صحبت کردن که اتفاقی نمیوفته

بعدم به نظرم اول با خود پسره صحبت کن بگو حاضری با همچین دختری با این شرایط آشنا شی؟ اگه گفت آره که حالا یه آشنایی سادس دیگه باهم حرف میزنن شد که چه بهتر نشدم چیزی رو از دست نمیدن که

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
والا با ۸۰ میلیون چرا نمیشه جهاز گرفت؟؟؟؟؟ خوبه یه کم توقع رو بیاریم پایین  سه تیکه رو بنداز ...

اره والا اونی ک میگه ۳۰۰ ،۴۰۰خیلی پر توقع ، بجای یخچال ۶۰میلیونی ۲۰میلیونی بخره مگه میخواد چیکار کنه

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2740
وا من بودم الان بال بال میزدم، بهش بگو فعلا فکر جهیزیه نباش، خدابزرگه، در ضمن دختر که نباید حتما شاغ ...

اخه سنشم کم نیست که عقد طولانی بمونن وام ازدواج هم دیر میدن 

فقط خدا لعنتشون کنه طبیعی ترین حق مجردامونو دارن ازشون میگیرن 😥

مغروره و البته اروم ، میگه اوون خونه تهیه میکنه جهیزیه وظیفه ماست  اصن دختر زیرک و زبل و پرروی ...

من انقدر دیدم دختره حتی ۱ چوب کبریت هم نیاورده پسره هم خونه خریده هم لوازم. دوستت خیلی ساده اس طفلی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
چ خبره مگه باید از ریز تا درشت رو ببره، از قدیم گفتن اجناس بزرگ با داماد هستش

شما تازگیها برای جهیزیه اقدام‌کردین؟ یه سر به بازار بزنین ببینین چه خبره .بعدم الان داماد هام بیچاره ان.خونه تهیه کنن؟طلا بخرن؟جنس برای جهاز بخرن؟ 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

انشاالله جور میشه خداهست بابا این غصه ها چیه 

من انقدر به خدا ایمان داشتم بابام کلا دویست هزار تومن واسه جهیزیم داد با دو نیم وام ازدواج بقیش جور شد سال نود مامانم هنوز میگه میشینم فکر می کنم چطور جهازت جور شد بعد من کلا چهل و دوروز عقد بودم شوهرم شهرستان بود من تهران میگفت سختمه دوران عقد سر ده روز گفت عروسی کنیم شکر خدا جور شد

شما تازگیها برای جهیزیه اقدام‌کردین؟ یه سر به بازار بزنین ببینین چه خبره .بعدم الان داماد هام بیچاره ...

بهتره آدم توقعاتش رو بیاره پایین تو بتونه سرو سامون پیدا کنه

مغروره و البته اروم ، میگه اوون خونه تهیه میکنه جهیزیه وظیفه ماست  اصن دختر زیرک و زبل و پرروی ...

من خودم سرویس چوب رو خریدم و لباسشویی و چند تیکه وسایل مهم اشپزخونه وسلام کلا شد22تومن اسفند97