2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بعدم هی بشینن بگن واااای چرا ازدواج کم شد چرا جمعیت داره رو به پیری میره چرا تولید مثل کم شد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731

گناه داره عزیزم، ولی خب شاید طرفش آدم معقولی بود بلخره انسانه درک میکنه شرایطو

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2740

😢 خیلی سخت شده خیلی ولی خب دو طرف باید توقعاتشون از همدگیه رو بیارن پایین من و شوهرم با پول خودمون وسایل خونه خریدیم همین ۵ ماه پیش الان هم همه چی تموم شده فقط کابینت های آشپزخونه مون به دلیل مشکلات مالی پسا کرونا تعویض نشده اول زندگی رو که نمیشه با زندگی ۳۰ ساله پدرا و مادرامون مقایسه کنیم

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی