2733
2734
عنوان

تجربه خواستگاری لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1908 بازدید | 88 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول چای به بزرگ خانوادشون تعارف کنید  بعد شیرینی و میوه  شام هم خودتون درست کنید زرشک پ ...

البته اگه مطمئنید جوابتون مثبته اینا رو درست کنید 😂😂😂😂 

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
2731
منم نبردم

اصالتا کجایی هستید؟

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

خداروشکر راحت شدم از این مسایل خیلی استرس داشتم مخصوص برای لباس پوشیدن

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2740
اصالتا کجایی هستید؟

شیراز

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
زیاد سنگین نگیرین بگن از خداشونه .عادی ریلکس.خواهرت بشینه رو مبل بقیه چایی و اینا رو بیارن.

کسی که نداریم من که نمیام اولین مراسمش 

خودشه فقط داداشمم اگه بیاد چون یه دونه اس و بزرگتره فکر نکنم چون زنشم هس

مگه به خواستگار نهارم میدن؟؟ جالبه

پروفتون عکس خودتونه؟

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

اول چای 

بعد میوه

اول دایی بعد مادر بعد بقیه رو بده 

اگه مردا توی یه ردیف مبل نشستن اول اونا رو تعارف کنه

ناهار مرغ کنتاکی با سوپ بذارید

شب برنج و خورشت

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
خداروشکر راحت شدم از این مسایل خیلی استرس داشتم مخصوص برای لباس پوشیدن

من چون قصدم ازدواج نبود ی لباس خیلی خیلی معمولی پوشیدم

ارایشی نداشتم هیچی

بای قیافه اومدم شوهرمو دیدم مهرش به دلم نشست

حالا همش افسوس میخورم کاش شیک‌میومدم تو مجلس و چنتا عکس مینداحتم🤦‍♀️😞

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
2706