2733
2734
عنوان

تجربه خواستگاری لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 88 پست
خوشبخت باشن ممنون گل ازت

فدات عزیزم ابجی شما هم همچنین 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
اولین دیدار مهمه خب مام تجربه نداریم 2 تا خواهریم اون بزرگتره

اصل قضيه رو ول كردين چسبيدين به حواشي؟؟!

مهمتر از قرمه سبزي اينه كه مسائلي كه تو زندگي براشون مهمه رو بدونن از هم

هرچند خواستگاري نديده و نشناخته تو اين دور زمونه بنظرم تعريف نشده است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کباب نباشه بهتره چون ممکنه کسی فشار خون داشته باشه الان جوجه زیاد مرسومه 2 تا غذا بزارین می گن چه هولن  یه غذا چه خبره عروسیه مگه یه خواستگاری ممکنه حتی نپسندین پولتون بره شیرینی هم خود پسره میاره نخرید 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728
کباب نباشه بهتره چون ممکنه کسی فشار خون داشته باشه الان جوجه زیاد مرسومه 2 تا غذا بزارین می گن چه هو ...

نه شیرینی نمیگیریم 

مرغ شکم پر چطوره؟؟7 نفر هستن 4 تا خوبه تعدادش؟؟

2738
نه شیرینی نمیگیریم  مرغ شکم پر چطوره؟؟7 نفر هستن 4 تا خوبه تعدادش؟؟

نه ممکنه کسی به مزاجشون خوش نیاد جوجه کباب خوبه همه می خورن با سوپ و سالاد و ترشی و سبزی خوردن با دوغ و نوشابه 

من تو مسابقه خانه ما دیدم یه خانواده تو مهمونی کلم پلو پخت خیلی هم زحمت کشیده بود 3 تا خانواده دعوت کرده بودن یه خانواده اصلا به غذا دست نزد گفت ما نمی تونیم بخوریم جوجه کباب برا همه مناسبه هم مریض می تونه بخوره هم سالم یه دسر هم درست کنید تمام زیاد شلوغ پلوغ نکنید ساده باشید

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

سلام اسی جون من تو ختم الرحمن با شما بودم 

چیشد خاستگار خواهرتون سیما؟؟،ببخشید خیلی کنجکاوم 😅بدونم چیشد آخه خیلی درخواست دعا داشتین

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔