2737
2734
عنوان

تجربه خواستگاری لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 88 پست
من چون قصدم ازدواج نبود ی لباس خیلی خیلی معمولی پوشیدم ارایشی نداشتم هیچی بای قیافه اومدم شوهرمو د ...

وای لباس معذلی بود بخدا.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از همه مبارک باشه... چای رو اول بریزه و ببر ب بزرگ فامیل اونا بده بعدشم میوه تعارف کنه... ولی میوه رو خودش نبره... شام هم والا ما ک راه دور شوشو دومم اومده بود خواستگاریم داداشم کوبیده درست کرد و جوجه... برنج هم درست کردیم. ژله و دسر هم از قنادی گرفتیم خیلی هم شیک بود مدل هاش...همین ایشالا تک بخت و خوشبخت شه آبجیت

2731

سلام ،مبارک باشه،ان شالله،عزیزم اول ازبزرگتر جمع شروع کنه براپذیرایی،با چایی شروع کنه،بعدشم بشینه ان شالله بعدصحبتاشون،میوه ببره،،خودتم کمکش کن،آدم اینجورموقع ها،یکم استرس داره،براشام هم اگه موندن،خواستگارشونوخونوادش،یه غذای مجلسی درست کنید،چلو مرغ بنظرم خیلی خوبه با یکم سالاد،یاژله،ان شالله خوشبخت بشن و عاقبت بخیر،توروخدابرامنم دعا کنید ،مورد خوبی برام بیاد،منم ازدواج کنم،با یه آدم مهربون باایمان واهل زندگی🥰🥰🥰🥰

میشه یه صلوات برابراورده شدن ارزوم بفرستین؟؟🥺😐❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
فقط دغدغه هاتون برام جالبه!! ميخوان شريك يه عمرشونو انتخاب كنن بعد دغدغه اينو دارين اول چايي بخورن ...

اولین دیدار مهمه خب مام تجربه نداریم 2 تا خواهریم اون بزرگتره

ما واسه داداشم با همین شرایط پارسال خواستگاری رفتیم اول چای بعد شیرینی بعد ناهار بعد هم میوه و عصر شربت..

ناهارشون هم مرغ شکم پر و رولت گوشت و فسنجون بود و چند مدل سالاد و ژله و دسر...

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738
زیاد سنگین نگیرین بگن از خداشونه .عادی ریلکس.خواهرت بشینه رو مبل بقیه چایی و اینا رو بیارن.

کسب که خواهر نداره پذیرایی رو کی انجام میده؟؟؟؟؟

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
لباسش آمادس  فقط چون بار اوله کمی استرس داره

آب بخوره زیاد استرسش کم سه نه دیگه هی بره wc

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
کسب که خواهر نداره پذیرایی رو کی انجام میده؟؟؟؟؟

داداش.کلا ما عروسامون پذیرایی نمیکنن