2733
2734
عنوان

تجربه خواستگاری لطفا بیاین

1904 بازدید | 88 پست

سلام خانوما فردا ان شالله میان خواستگاری خواهرم از تجربه خودتون بگید 

اول چه چیزی تعارف کنه میوه یا چای 

اول به کی تعارف کنه 

چون دای پسره.. مادرش ..خواهرش و دامادشون....برادزش و زن برادرش هستن

و بگم 5 ساعت راه هس احتمالا نهار یا شام میمونن غذا چی بگیریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که پذیرایی نمیکنم عروس باید سرسنگین بشینه 

چایی نمیبری ینی؟

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

زیاد سنگین نگیرین بگن از خداشونه .عادی ریلکس.خواهرت بشینه رو مبل بقیه چایی و اینا رو بیارن.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
چایی نمیبری ینی؟

منم نبردم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

اول چای به بزرگ خانوادشون تعارف کنید 

بعد شیرینی و میوه 

شام هم خودتون درست کنید

زرشک پلو با مرغ 

باقالی پلو با گوشت 

سوپ 

فسنجون 

سالاد 

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

اول چای و بعد میوه 

برای ما هم موندن چون راه دور بود البته از جلسه ی سوم به بعد موندن جلسه ی اول و دوم نه 

برای غذا خورشت قورمه سبزی و کباب کوبیده و جوجه کباب داشتیم 

برای دسر هم ژله خورده شیشه ی تکنفره و ترامیسو