2733
2734

به نظرم هنوزم مردای واقعی میرن خواستگاری دختری ک دوسشون دارن و تن میدن به اینهمه فشار و مسئولیت

فقط کافیه مرد باشه و عاشق

انشاالله یدونه ازینا واسه شمام پیدا میشه💚

شوهر من باورت نمیشه ک با چه حقوقی و تو چه وضعی اومد خواستگاری،واسه اینکه ترسید ازدواج کنم،ولی با این وضعم هنوز همه تلاششو میکنه ک هرچی میخوام واسم فراهم کنه از خودش میزنه واسه من

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

خدا لعنت کنه باعث بانی این وضع رو.. 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم مجردی بهتره آدم خودشه و خودش بدون دغدغه و مشکلات مثلا اگه خودت گشنگی بکشی دردت واسه دل خودته ولی وقتی ازدواج کنی باید غصه اونم بخوری که وااای شوهرم گشنه نمونه و فلان هم باید گرسنگی بکشی هم غصه گرسنگی اون😄

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2731
همه مثل شما فکر نمیکنن

نه همه یه طرز فکر رو ندارن

ولی هستن دخترایی که طرز فکرشون مثل منه.تو زندگی هم اهل قناعت هستن.

البته سوء برداشت نشه.من خودم دومین نی نیم توراهه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
دخترا هنوز نمیخوان متوجه بشن باید زندگی با همسرشون بسازن نه اینکه همه چی اماده باشه بیان زندگی کنن

وقتی آقایون و خانوداه اشون متوجه شدن جهاز های سنگین سیسمونی های آنچنانی کادوهای هزار رنگ وظیفه خانوداه دختر نیست خانم ها هم متوجه خواهند شد البته وقتی فیل ها پرواز کنند 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
خدا لعنت کنه باعث بانی این وضع رو.. 

الهی آمین

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2740
دخترا هنوز نمیخوان متوجه بشن باید زندگی با همسرشون بسازن نه اینکه همه چی اماده باشه بیان زندگی کنن

تواین اوضاع تا بخای بسازی فسیل شدی

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
منظورمو اشتباه متوجه شدی نگفتم با هر شرایطی ازدواج کنید. میگه دختر و پسر هردو ب ای ساختن زندگی تلاش ...

کجا زندگی میکنی شما ؟ الان بنظرت با این اوضاع داغون با این حقوق های یکی در میون ، با این گرونی وحشتناک بنظرت با کار کردن دو نفر میشه یه زندگی ساخت ، برو یه چرخی تو فروشگاه لوازم خونگی بزن ، یه سر به بنگاه سرکوچه اتون بزن ببین چه خبره 

بعدش اقایون الان توقعات بیجا زیاد دارن ، خانم کار بیرون انجام بده ، کار خونه رو انجام بده ، بچه داری کنه ، ترگل و ور گل و سرحالم باشه 

اقایونم که... خودت بهتر میشناسی همجنساتو 

تازه حق و حقوق قانوی هم یه خانم بخواد میشه بد عالم

مگه چیه خوب  خیلی ها از اونجا ازدواج کردن

دقیقا. نمونش خوده من... نمیدونم چرا تو خیابون و مغازه و اینستا دوست پسر و شوهر پیدا کردن ایراد نداره اسم سایت همسریابی میاد گارد میگیرن. چند نفرم به من توهین کردن گفتم اونجا با شوهرم اشنا شدم😐

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2706