2733
2739
عنوان

پیتزا با سوسیس خوب می شه؟

92 بازدید | 13 پست

بعد سوسیس باید پخت یا همین طوری خرد کمم و بریزم روی خمیر پیتزا؟ 

سوسیس چه مدلی بهتر می شه؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

حلقه حلقه خام بذار رو ژامبونا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به به عشق است سوسیس

خورد کن بریز روش

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2742

من ک کلا دوس ندارم سوسیس کالباس رو پیتزا ولی سوسیس خواستی بریزی ورقه های خیلیییی باریک ازش در بیار بزار رو پیتزات یا رنده بزن 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
2738
حلقه حلقه خام بذار رو ژامبونا

با ژامبون هم می شه درست کرد؟  کدوم خوشمزه تر می شه؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
با ژامبون هم می شه درست کرد؟  کدوم خوشمزه تر می شه؟

من با جفتش درست میکنم

ژامبونو ریز خرد میکنم و سوسیس هم حلقه حلقه با قارچ

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
یه کوچولو تفت بده  سوسیس مرغ هم خوشمزه تره  اگه خانگی باشه چه عالی من خودم مامانم برام س ...

درست کردن سوسیس خانگی خیلی سخته؟  تا چند وقت می تونی نگهشون داری؟