2737
2739

جدی همیشه یه سوال دارم چرا ازدواج جزء هدفاتونه ؟؟؟ !

ازدواج یه اتفاق ممکنه پیش بیاد ممکنه پیش نیاد هدف نیس که حتما بهش باید برسی چقدر بد که کل زندگیتون بسته به شوهر داشتنه اونم چه شوهراییی!!

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه عزیزم پز نمیدم دارم میگم جزو بهترین کیس ها واسه ازدواجه ولی اخلاق نداره همش نازززززز خسته شدم این ...

اخلاق نداره بعد جزو بهترین کیس ها برای ازدواجه؟

کوسه تور کردی که

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
به نظرم هنوزم مردای واقعی میرن خواستگاری دختری ک دوسشون دارن و تن میدن به اینهمه فشار و مسئولیت فقط ...

چطور با هم آشنا شدید؟ اگه دوست داشتید بگید. دلیل اینکه این‌همه دوستتون داره چیه؟

2728
دقیقا. نمونش خوده من... نمیدونم چرا تو خیابون و مغازه و اینستا دوست پسر و شوهر پیدا کردن ایراد نداره ...

جهان سوم هستیم دیگ

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
جدی همیشه یه سوال دارم چرا ازدواج جزء هدفاتونه ؟؟؟ ! ازدواج یه اتفاق ممکنه پیش بیاد ممکنه پیش نیاد ...

این نیازه نه هدف

نیاز به یکی که دوستش داشته باشی و دوست داشته باشه 

یه همدم و همراه

منم ۳۰ مجرد،،، البته پسرم😅

این همه دختر تو نی نی سایت

این همه تاپیک میزنن و پست میزارن.دیگه به غیر از شناخت اون آدم،باید 7 نسل قبلش رو هم شناخته باشی که

یکی از همینا رو انتخاب کن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2740
وقتی آقایون و خانوداه اشون متوجه شدن جهاز های سنگین سیسمونی های آنچنانی کادوهای هزار رنگ وظیفه خانود ...

وقتی میگم دختر پسر باید زندگیش.نو خودشون بسازم این حرف شما هم توش هست

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
چطور با هم آشنا شدید؟ اگه دوست داشتید بگید. دلیل اینکه این‌همه دوستتون داره چیه؟

آشنا بودیم باهم

از اقوام سببی دورمونه

کلا از بچگی عاشق من بوده

من بعد فهمیدم وقتی از تمامه روزایی ک منو دیده بود دقیق و با جزئیات و عشق تعریف میکرد

وقتی اومد خواستگاریم من اول شوکه شدم

فکر همچین چیزی رو نمیکردم

ی مدتی نامزد موندیم و مشاوره و اینا رفتیم منم عاشقش شدم

حتی شاید بگم الان من عاشق ترم😁

خیلی صادقانه عاشقه هیچکس باورش نمیشد اونم اهله عشق و عاشقی باشه

امیدوارم قشنگیای عاشقی به زندگی همتون رخنه کنه❤❤❤

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
از 30 به بعد خواستگار کم میشه ربطی به کرونا وگرونی نداره

اتفاقا دخترخاله من بعد كلي خواستگار عتيقه تو 31 سالگي با ي دندونپزشك ازوداج كرد

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
تواین اوضاع تا بخای بسازی فسیل شدی

والا همه جای دنیا همینه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706