2733
2739
الا یه عده میان میگن هیچی از زندگی نمیفهمی    

الآن گفتیم زوده برات ازدواج کنیا

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعیته

پسره راحت نشسته خونه باباش چرا خودشو بندازه زیربار قسط و اجاره و مهر و طلا😕

الآن گفتیم زوده برات ازدواج کنیا

اوکی ممنون گفتم چجوری صحبت کنم نگفتم چه موقع 

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2740
دخترا هنوز نمیخوان متوجه بشن باید زندگی با همسرشون بسازن نه اینکه همه چی اماده باشه بیان زندگی کنن

جواب بچه تو میخوای چی بدی؟ 

زنت با نداری ساخت . 

بچت چی؟ 

بچه های امروزی رو ببینی متوجه میشی 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
دخترا هنوز نمیخوان متوجه بشن باید زندگی با همسرشون بسازن نه اینکه همه چی اماده باشه بیان زندگی کنن

پسرا پاپیش بزارن،از خانواده ی خوب دختر بخوان،بعد ببینن بازم جلوشون سنگ میندازن یا نه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

خوب گرونیه ...توقع اینکه فکر کنید بشینید خونه و یکی خرجتون رو بده کلا غلطه ..زندگی و باید باهم ساخت از اولش تا آخرش ...من خودم درسته پول از شوهرم میگیرم بااینکه شاغلم اما تمام کارهای خونه با من هست و مستقلا واسه خودم خرج میکنم اما به نظرم تو این گرونی اگر شرایط متوسطی هست حتما باید باهم کار کنن و تنفیذ اموال بشه

جواب بچه تو میخوای چی بدی؟  زنت با نداری ساخت .  بچت چی؟  بچه های امروزی رو ببینی ...

منظورمو اشتباه متوجه شدی

نگفتم با هر شرایطی ازدواج کنید. میگه دختر و پسر هردو ب ای ساختن زندگی تلاش باید بکنن.

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
پسرا پاپیش بزارن،از خانواده ی خوب دختر بخوان،بعد ببینن بازم جلوشون سنگ میندازن یا نه

همه مثل شما فکر نمیکنن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706